Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 vagy a4? (2001-2006)...

Audi a3 vagy a4? (2001-2006) (1.9 pdtdi) (2001-2006) Minden ami az autóval kapcsolatos! Fogyasztás, megbízhatóság.

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy még az a6 ami szóba jöhet.. de szerintem ahoz kevés a 131 ló. De ha tévedek cáfolj meg! Mert én ezekhez a motorokhoz sötét vagyok.
2015. márc. 11. 16:28
 2/5 anonim válasza:

PDTDI már öreg azt inkább ne mert pont abban a korban vannak hogy ha épp nincs még baja de várható hogy előjönnek. Vagy az előző tulaja már csináltatott valamit és gyors el is adja hogy más költse rá a pénzt.

Ez a konstrukciós motorok nem lettek a legstrapabíróbbak sajnos. Fenntartása karbantartása javítása drága.

Sok bennük a km ter már amibe nem az vissza van tekerve vagy 300ezer kmtert.

Vezérlés csere költséges, PDelem felújítás költséges.

PDTDI csak akkor ha családból jól ismert háttérrel tudod megvásárolni mert tudod, hogy használták nem tekerték az órát mennyit mit mire költöttek rá.


Inkább egyel régebbi széria A3 A4 1,9 TDI 110 lóerő manuális 5 ös váltóval csippeltesd meg 130 lóerőre simán elbírja élményes lesz karakteres meg keveset fogyaszt nagyon. Fenntartása, karbantartása, felújítás ha szükséges jóval olcsóbb a PDTDI nél.

Illetve ha rendszeresen mindig pontosan karban volt tartva olajcsere vezérlés indulás előtt melegítve,meg érkezve hűtve volt a motorja 600ezer kilómétert is simán elmegy simán.

2015. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnál ilyet linkelni? vagy évjáratot írni hogy mettől meddig volt ez a motor? Köszönöm
2015. márc. 11. 19:38
 4/5 anonim válasza:
Megközelítőleg 1996 tól 1999 2000 es. De szerintem egy 1999 es korabeli A4 es igényes tulajtól szakértővel átnézetve érdemes.
2015. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2015. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!