Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok első autónak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyik érné meg 600.000 Ft-os árban.

Volkswagen Passat

Fiat Stilo

Nissan Almera

Peugeot 307

Alfa Romeo 147

Mind benzines motorral és nem nagyobb 1.6-osnál.

Előre köszönöm a válaszokat!!!


2015. márc. 14. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Alfa Rómeót ne!!!!!!!!!!!! Komolyan ne!!!!!!


Ha én választhatnék, akkor a Passat-ot venném.

2015. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krissztus ***** válasza:
10%

és most mit vársz más döntse el...helyeted ?

jo ég menj vegyél agyat inkáb pathologián .

2015. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én az Alfát.
2015. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az Almerara szavazok!
2015. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
26%
volkswagen passat. Alfát semmiképp se.
2015. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

VW Passat - Kiváló választás, ha sótlan, semmilyen, szürke egér autót keresel. Évjárattól függően vannak benne nagyon ramaty megoldások is, 1.6 motort lehet, hogy kicsinek éreznéd (közlekedni első autónak azért elég).

Fiat Stilo - Mozgékony, talán a legigénytelenebb az összes autó közül, szerethető, könnyen parkolható, mégsem érzed magad úgy, mint egy Suzukiban ülve, hogy minden második szembejövő ugyanazt a típust vezeti.

Nissan Almera - A vezérműlánc a gyengéje, máskülönben szintén remek közepes méretű járgány lenne. Jó futómű, bár kicsit spártai beltér.

Peugeot 307 - Az első szériának voltak visszahívásai, de ha ezek javítva lettek, ajánlható, a második széria (2006-tól) pedig kifejezetten ajánlott, akár az 1.4-essel is (pedig a benzines motor nem a franciák erőssége).

Alfa Romeo 147 - A Twin Spark nem váltotta be a hozzáfűzött reményket (mert igazából csak marketing volt), sokat eszik és nyűgös. De ennek ellenére nem véletlenül lett 2001-ben az év autója, mert még ma is szép a formája és nem érzed úgy, mintha egy 15 éves kocsiban ülnél.

2015. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2-es csak véleményekre vagyok kíváncsi mert nem tudok dönteni! És szerintem meg szabad kérdezni hogy ki melyiket ajánlja vagy nem?
2015. márc. 14. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Passatot, és Alfa Romeot nem vennék 600-ért, a 307-ről nem tudok mondani semmit, még csak kívülről láttam.Az Almerát ajánlanám az 1.4-es benzinessel, és a Stilot az 1.2-essel, vagy az 1.4-essel, ugyanis ezekbe szereltek 6 sebességes váltót, ami ezekkel a kis motorokkal nagyon szépen dolgozik.Ismerősnek van 1.2-es Stilo, és elég erős, az autópályatempót alacsony fordulatszámon tudja, köszönherően a váltójának, városban 7 litert, 90-nél pedig 5-öt eszik.
2015. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Passatot mondanám, de a Passatokba valahogy sehogy sem illik a benzinmotor, pláne nem az 1.6-os.

De a Stilo mégjobb lenne, pláne kezdőnek, nagyon vagány kis autó, elég sportos is, annak ellenére, hogy elfogult németautós vagyok nekem nagyon tetszik. Csak egy nagy baj van, a Stilo nagyon sok érdekes gondot tud produkálni, soha nem tudod mikor hagy ott egy elektromos hiba miatt. Tudom miről beszélek, mert régen egy rokonomnak volt egy Stilo, elindultunk egy 300 km-es útra, és félúton beadta az unalmasat, kiderült, hogy egy elektromos marhaság volt az egész, 10 perc volt a szervizben a javitás, és szinte semmibe sem került, de elég volt, hogy otthagyott az úton. Ez többször is előfordult. Amúgy nagyon szerettem azt a kis autót.

A többit amit irtál, kizárnám.

2015. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Én Stliot mondanám. Passat-ba 1.6 motor egy igazi betegágy.

A japánhoz drága az alkatrész és most őszintén hogy néz az ki.

Twin spark miatt ne alfázz. Peugeot nem szeretem ezért nem mondok róla véleményt.

2015. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!