Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Grande Punto nem akar elromlan...

Grande Punto nem akar elromlani, miért?

Figyelt kérdés

Mikor vettem mindenki le akart beszélni róla. 143 ezerrel hoztam el, most van benn 208 ezer kilométer. Semmi nem ment rajt tönkre, pedig úgy készültem, lehet rá kell majd költeni 1-200 ezret. Még klímát se kellett tölteni, a kuplung is gyári.

Elképzelhető, hogy ez a Fiat már nem az a Fiat?


2015. márc. 16. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden autógyártó cég fejlődik, javítja a minőségét időről időre.


Ellenben az a 200e km még nem "olyan sok", nem is szabad semmi komolynak elromlani ennyi idő alatt.

2015. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nyilván nem az a Fiat, mint régen, de még mindig nem az a minőség mint egy német. Ki lehet fogni jókat ,vigyázz rá és örülj:)
2015. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

143e km-nél már a legtöbb gyári hibáját megjavították, már csak a kopó alkatrészek cseréje jön szóba ahogy használod. A Fiat még az elmúlt években sem tudta teljesen megszüntetni az olasz autókra jellemző hibákat, tehát ha újonnan vetted volna, lett volna pár kisebb-nagyobb gond. Legalábbis a tapasztalatok ezt mondják. 208e km egyébként sem sok még. Nekem pár éve volt egy dízel Nissanom, 560e km-rel adtam el, és csak kopó alkatrészeket cseréltem. Egy Fiat azért erre nem képes, de azért nem rossz autók.

Az igaz ugyan, hogy a gyárak technológiailag egyre fejlettebbek, de a profit fenntartása érdekében olcsó országokban is gyártanak tipusokat. Pl. a Renault Thalia, Fiat Albea török, Nissan terepjárók spanyol, de Fiatot gyártanak Lengyelországban, japánokat Angliában, stb. Ezek minősége mindig gyengébb mint az eredeti.

2015. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Zsákbamacska: ön nyert.


:)

2015. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!