Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung GT250R típusú motorról...

Hyosung GT250R típusú motorról mi a véleményetek? Első motoromnak szánnám.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most sikerült lerakni az A korlátlan jogsimat. 28 éves vagyok. Van még időm ezres motorokat venni a későbbiekben. Egyelőre bele szeretnék rázódni a motoros közösségbe, közelkedési szokásokba. Első motornak az ára miatt a Hyosung gt250 r típusú motort néztem ki kezdő motornak. A cél nyílván a használhatóság városon kívül is. Illetve ha esetleg meg kell tennem a Miskolc-Budapest távot, akkor egy 125-130-as tempót tudjak tartani. Erre ez a motor mennyire megfelelő? Nem a naked változat érdekel. Válaszokat előre is köszönöm.

#autópálya #motor #Hyosung #Hyosung gt250r #Hyosung gt250 r
2015. márc. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de egy ismerősöm csak távol keletről tudott alkatrészt rendelni, 7 hónap alatt jött meg. Suzuki Banditban nem gondolkodsz?
2015. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Motoros haverom ugyanezt a kérdést tette fel, mint te :) Árak miatt döntöttem első körben a Hyosung mellett. Márkahű nem vagyok még. Érvényes, szervizkönyves, 250 ccm-es motorok után nézelődtem. És a Hyosung tűnt kedvező árúnak. Ha találok ugyanilyen kitételekkel olcsóbban, vagy árában Suzukit, akkor természetesen az is megfelel a célnak. Bár kétlem, hogy árban versenyképes a Bandit.
2015. márc. 18. 15:53
 3/4 lupara ***** válasza:
Ahogy irod,a választott motor árát jónak tartod,ezért nézted ki kezdésnek.Eddig jó.Most meg kéne tudni,mennyire tartós,és megbizható a gép.A motor forgalmazóját nem kérdezném,szerinte biztosan világszinvonalú,agyonüthetetlen.Ezt a tipust érdemleges ideje használó motorosokat kéne találnod.(Esélyed rá:népitélet,tesztek).Ezt a felét én nem érzem meggyőzőnek.Japán vonalon is menj végig,bizonyitott tipusokat keresve.Nagyon fontos az ár,de mellette legalább annyira a használati érték.
2015. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 éve van egy ilyen tipusu motorom , vételnél minden ok volt, szervizkönyv is van hozzá elvileg szervizelve is mindig volt, énis kötelező szervizet mindig meg csináltam rajta.. sajnos, egy éve csörömpölés hallatszott a blokkból , rá egy 500 km mulva le is álltam vele az út szélén, ( fötengely hajtókarcsapágyas lett) , a szervzben azt javasolták komplett fötengely csere kell, mert felujított nem fogja sokáig birni , az alkatrészeket koreából kellet megrendelni, mivel magyarországi bontóban szinte semmi sincs hozzá.. igy röpke 2 hónap alatt meg érkezett, 100 ezer +munkadijal együtt 150 böl jöttem ki. Mikor müködik persze nagyon kis hálás, gyors motor .. kategóriájához képest persze .mellesleg nagyon keveset fogyaszt , és iszonyu jó hangja van sport dobbal
2015. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!