Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiatalok közt mindenütt...

A fiatalok közt mindenütt túlteng a VW mánia?

Figyelt kérdés

Ez csak valami vidéki dolog, vagy csak felénk van így, hogy minden fiatal VW-vel vagy Audival jár? Van még 1-2 BMW, és kb kifújt.

De 80% VW, és teljesen lenézik, aki esetleg más márkával mer megjelenni :)


2015. márc. 18. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Nálunk is ez van.

Én minden esetre maradok az Opelnél.

2015. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a VV mánia...
2015. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Önállótlanok, életképtelenek, divat bu....ik.

Majmolják a másikat.

Ha holnaptól a Trabant lenne a divat, akkor azzal járnának. Nekik mindegy.


Én kb. 5 évesen eldöntöttem, hogy milyen autót szeretnék, és nem érdekelt a divat, a hüly...ség, meg hogy kinek milyen van.

2015. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
VW golf 3 főleg. ültetve, sportlégszűrővel, színes rugóval és mélynyomóval a csomagtartóban :)
2015. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én fél éve vettem Mitsubishi Galantot (első autó) ,mert nem akartam beállni a nagy BMW , VW , Audi szentháromságba. Nálam pl ilyenek jöttek szóba autóválasztásnál : Volvo S60 , Toyota Celica , Mercedes C200 , Chrysler Stratus , kb ezek. A legtöbb ember aki másokat majmol, az nem csak itt teszi,hanem pl. öltözködésben , telfeonválasztásnál , stb. Szóval ezt nem is annyira az autóra kell kihegyezni, hanem ez emberfüggő. Nem mindeki rendelkezik stílusérzékkel , ezért kényszerül már a mások által kitaposott ösvényt járni , ami sokszor annyira nem menő azért.


20f

2015. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hehe...felénk bmw....szakadt tizenéves kacatok, M rendszám, fél év alatt az autó árát költi rá....

Legyen neki :)

2015. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a civices boyracerekből is sok van! :)
2015. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs sok jobb választás. Vannak olcsóbban fenntartható autók, mint az Opel például, de a VW jobb, és ők természetesen a lehető legjobbat szeretnék a pénzükért, ami teljesen normális szerintem.
2015. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szerintem is részben azért van amit az előtő írt. egy részt divat a TDI, a smoke és sárm stb, meg amugy tényleg jó autók. 3-as 4-es golfok olcsók már, meg a B4-B5 passat-ok is aránylag, és jó autók, tartós a belseje, jól össze van rakva, jó a TDI motor, megbízható és keveset ogyaszt, aránylag megy is még a 90 lovas is úgy ahogy. űsok van belőlük, van alkatrész jó áron dögivel.


mindezek ellenére ötlettelennek tartom, rengeteg fillérbaaszót ismerek közöttük akik szerintem minden este az 5 literes fogyasztársa maszturbálnak. Én mondjuk nem tudnék megnbarátkozni vele, lehet aránylag jó hangot csinálni neki, de alapból okádék egy 4 hengeres orrhangú varrógépkerregés, hidegen meg még csattog is némelyik melegen is... Ilyen szempontból nem tartom őket ederetinek, az autóbuuzisághoz hozzá tartozik a kocsi hangja is. Nekem speciel megér plusz 1 v 2 hengert és némi plusz teljesítményt (5 vagy 6) az a kb. 1-1.5 literes fogyasztás.


Én egyébként BMW-s beállítottságú vagyok (nem divatból hanem kb. 5 éves korom óta), bár audim van. Természetesen pl. a 320d-nek is szaar hangja van hiszen az is 4 hengeres dízel...

2015. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Ja és mindezt azért írtam, mert 90 %-ban ha vw-ről beszélünk, azalatt a TDI-ket értik. Más lenne ha fele egy VR6-ost hajtana, mert az még a V6-os motorok között is külön szépen muzsikál, de hát nem ez van...
2015. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!