Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipörgésgátló vagy kipörgésgát...

Kipörgésgátló vagy kipörgésgátló nélkül megy jobban az autó? Teljesítmény változik?

Figyelt kérdés
én ezzel valahogy úgy vagyok, hogy szerintem anélkül biztos jobban megy, mivel akkor két kerék hajtja egyszerre a teljes erejével

2015. márc. 20. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg kb másfélszer kell többet pörögnie a keréknek (mint ami a haladáshoz kellene neki), hogy a legjobb gyorsulást elérje a kocsi. "


Ebben tevedsz, joval kevesebb slip az idealis, 10% korul van ha jol emlekszem.

2015. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 JulesTS ***** válasza:

"Ebben tevedsz, joval kevesebb slip az idealis, 10% korul van ha jol emlekszem."

Igaz.

Fékezésnél meg 10..30%.

2015. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
aktív kipörgésgátlóval jobb szerintem, legalábbis autó esetében. Motornál én nem szeretem, mert pl kanyarba gázadásra keresztbe tudod rakni a motort és nem szállsz el, aktív kipörgésgátlóval nem, ott elszállsz.
2015. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!