Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől indulhatott ma nehezen...

Mitől indulhatott ma nehezen az autó?

Figyelt kérdés
Ford Fiesta 1999-es, benzines. Eddig mindig elsőre elindult, de ma reggel vagy 4-5 alkalommal is el kellett fordítanom a kulcsot mire elindult. Kiálltam és míg becsuktam a kaput leállítottam a motort, ekkor már csak 2x kellett gyújtást adnom. Kb. 2-3 km után újra megálltam 1 percre, ekkor már elsőre indult, de ugyanazzal a kínlódós hanggal kezdte mint reggel. Mi lehet ez? Vigyem szerelőhöz? Bocs ha szakszerűtlen a leírás, de nő vagyok, nem értek hozzá túlságosan

2015. márc. 21. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az akksi kezdi megadni magát.
2015. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem az aksira gyanakodnék. Ha tekeri rendesen az önindítót, akkor talán levegős az üzemanyagrendszered. Ha van egy kis repedés, ahol fals levegőt szív, akkor szokott ilyet csinálni.
2015. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!