Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok alaposan felkészü...

Hogyan tudok alaposan felkészülni a jogositvány megszerzésére?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen hülye kérdés? Elvégzed a tanfolyamot.
2010. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kresz: jól begyakorlod a tesztkérdéseket.

vezetés: ha még soha nem vezettél kérd meg egyik ismerősödet, hogy hagy vezess vele: hogyan kell beindítani, hogy ne fulladj le, alapjáraton vagy kicsi gázt adva menni, tolatni, kanyarodni ilyesmi.

eü vizsga: neten keresel vizsgakérdéseket, elolvasod a könyvet, de a tanfolyam elég szokott lenni, hogy megtanuld.

forgalmi vizsga: ott majd ráérzel az autóra és menni fog.

2010. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ja és ha van 1-2 százezred, az sem árt
2010. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, már 100ból vagy kicsit többől meg lehet csinálni. Sok szerencsét hozzá! A többi úgy van, ahogy az előttem lévő írta.
2010. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
danke schön
2010. febr. 16. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
hát kell ugye az eü vizsga, arra tanulni kell, gyakorolni. utána kresz arra szintén könyvből vagy vannak letölthető kresz vizsga programok (én mind a kettőt megcsináltam). utána rutin vizsga hát oda meg csak akkor mehetsz úgyis ha az oktató azt mondja és megvan az órád. ott figyelni kell, ne legyél ideges de az ügyesség számít. forgalmi: vannak k*cs*g vizsgabiztosok, jót kell kifogni de ott is az a lényeg hogy nagyon figyelj mindenre, ne kapkodj. :)
2010. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kresznél az a lényeg hogy egyszer el kell olvasni a könyvet.

utána a tesztkönyvet végigolvasni 2x,megjegyezni mindegyiknél hogy mi a válasz.

2010. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsével, sok gyakorlással, sok pénzzel, türelmes oktatóval. Nekem sikerült!
2010. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!