Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sok jogosítvány megszerzésér...

A sok jogosítvány megszerzésére írányuló kérdezőnek! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. dec. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!Sok suhanc gyerek száguldozik apuci BMW jével de vezetni egyikük se tud vagy sokan úgy mennek vezetni hogy nincs elég gyakorlatuk és csak azt érik el vele hogy összetörik a saját vagy más autóját.Már rég be kellett volna vezetni mert elég életveszélyesek az utak mert nem tudják a kreszt és csak csinálják a baleseteket.Én még azt is behoznám hogy csak 21 évesen lehessen jogosítvány mert a vezetés nem gyerekjáték!Mondjuk biztos hogyha bevezetik csökkenni fog a tanulók száma.
2009. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez túlzás szerintem. azzal a részével egyetértek hogy két év mulva újra vizsgázni kell teljesen jogos. de az hogy ilyen drasztikusan drágítják. sokan nem azért mennek el jogsit letenni mert annyira élvezik és vagánykodni akarnak, sok embernek muszáj lerakni. apuka esetleg külföldön dolgozik anyukának nem árt a jogosítvány főleg ha pici baba vagy gyerek is van. így is elég nehéz anyagi helyzetbe él az emberek többsége. nem kellene ezt is drágítani. persze ebből is valakiknek szép pénz fog zsebre menni. nem ez a megoldás hogy drágítják ilyen mértékben hisz az annyira emlegetett bmw-s suhancoknak is így lesz aki kifizeti.
2009. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó ötlet az hogy később visszamegy az ember és újból levizsgázik mert lehet hogy nem is nagyon vezetett azóta autót, a gyakorlat az nem az évektől függ hanem hogy mennyit vezetsz.

Én se sokat megyek a kocsival csak hetente egyszer és ez addig így is lesz amíg nem lesz saját kocsim.


Az hogy emelik a vizsgadíjakat az nem rossz mert legalább komolyabban fogják venni a kresz tanulását. Nagyon sokan vannak akik nem mennek át elsőre, én szerencsére nem tartozok közéjük.

2009. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Kedves nagyon okos első válaszoló!

Ha úgy tetszik én is egy BMW-s suhanc vagyok, mert az a családi autó (egy 1989-es BMW E30) és azt fogom megkapni ha meglesz a jogsi és nemtom hogylesz pénzem ilyen drága jogsira.. de sebaj fő, hogy te boldogan gurulhass alapjáraton a tűzpiros festésű, teszkósdísztárcsás, 3 hengeres Suzuki Swifteddel!

2009. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
utolsó igazad van,teljesen felesleges a egész. a "bmw-a suhancnak" mármint ti így hívjátok úgyis apuci kifizeti nekik nem lesz gond a drágáb jogsi. viszont az "átlagos kutúrált embereket" akiknek nem azért kell jogsi hogy villogjanak vele azok lesznek szivatva.
2009. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a nagyon drasztikus emelés hülyeség. nem kell mindenkit büntetni. nem mindenki BMW-s suhanc, aki 17-18 éves. Meg kell ám dolgozni érte...Majd ha olyan fizetések lesznek, mint NY-Európában, vagy az USA-ban akkor reális lehet ez az ár...
2009. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok még annyit hogy aki apuci elkényeztetett kisgyereke, annak mindegy, hogy mennyibe fáj, úgyis lefizetik a vizsgabiztosokat
2009. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉLJEN A KORRUPCIÓ... nem az árakat kéne emelni, hanem a korrupt rendszeren változtatni, és akkor a "suhancok"is megtanulnának vezetni
2009. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!