Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány megszerzésére 2 év áll rendelkezésemre, de?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a jogosítvány megszerzését (B) megcsináltam mindent (kresz, rutin elsősegély forgalom) odaadták az igazolást amit a okmányirodába kell vinnem.

2 éve kezdtem el csinálni és 2 nap múlva lejár az a két évem ami rendelkezésre áll, és nem tudom az okmányirodán elintézni amit ott el kell... vagy már ekkor nem számít az a 2 éves határidő? ugy tudom hogy a kresz megszerzésétől 2 évem van befelyezni. nos azt szeretném kérdezni, hogy az a 2 év a forgalmi vizsga megszerzésével lejár? vagy ha az okmány irodába elmegyek?


2010. nov. 30. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel mindenbő sikeres vizsgát tettél igy nem "vész" el! tehát nyugodtan bemehetsz akármikor, de 2 év alatt nem tudtál elmenni az okmányirodába????
2010. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vizsgáid megvannak, nem fog elévülni a dolog. Viszont lassanként mássz be az okmányirodába;)
2010. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!