Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chiptuning vagy Tuningbox?

Chiptuning vagy Tuningbox?

Figyelt kérdés

BMW E46 320D(150hp)-ba kellene valamelyik de nem tudom melyik a jobb választás.Azt szeretném, hogy a legkevesebbet romoljon a motor élettartama tőle(ha növekszik az mégjobb), erősebb legyen, nyomatékosabb, jobban gyorsuljon és kevesebbet fogyasszon. Melyikkel érhetem el a legtöbbet ezekből úgy hogy ne változzon a motor élettartama?

Ui: a chiptuningot a legjobb helyen csináltatnám, nem a Józsival a szomszédból, hanem elmennék érte az ország másik felébe is. Szóval úgy írjátok a véleményeteket hogy a legjobb chiptuning vs tuningbox közül melyiket választanátok.



2015. márc. 24. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Chip tuning, de tényleg komoly helyen ,ahol padon mérik az autót. De ha fogyasztáscsökkenést is akarsz akkor ne számíts jelentős teljesítménynövekedésre
2015. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Trafó1 ***** válasza:

Én Szászváron csináltattam egy sráccal, csiptuningot, minden motor kicsit túl van méretezve , és úgy van beállítva, hogy a Himalájába és a tengerszinten is jól működjön, ha csak a motor gyári lehetőségeit használod ki már akkor is növelheted a teljesítményt nyomatékot, úgy, hogy nem megy a motor kárára.

A másik tény, te a kocsit 150 ezer kilométert használod, kb, ha elmegy a BNW 600 ezret akkor hol érdekel téged, hogy menyit kopik a motor, nálad jól menjen az a lényeg.

2015. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Azt szeretném, hogy a legkevesebbet romoljon a motor élettartama tőle(ha növekszik az mégjobb), erősebb legyen, nyomatékosabb, jobban gyorsuljon és kevesebbet fogyasszon"


ezen jot rohogtem :) Komolyan felnott emberek elhiszik hogy ez lehetseges?

2015. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Optimalizálni akarom nem szarrá tuningolni. ( a vicceskedő páciensnek :) )
2015. márc. 24. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Az "optimalizalas" egy nagy kamu.
2015. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor ha ezt számba vesszük, akkor is szerinted melyik a jobb választás?
2015. márc. 24. 10:56
 7/11 Trafó1 ***** válasza:
Én maradnék a csiptuningnál, dízeleken akár 30-40% is emelnek a teljesítményen, ha csináltatsz egy 20% már jó vagy és nem terheled a motort agyon, ha erősebb a motor a fogyasztás is csökken, mondjuk a talpadtól függ a dolog.
2015. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
a legjobb valasztas az ha hagyod a faxba az egeszet, es a penzt inkabb karbantartasra koltod. Ha erosebb autot akarsz akkor vegyel egyet gyarilag nagyobb motorral.
2015. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nah oké de azis érdekel hogy minnél kevesebbet fogyasszon és mégis annyi ereje legyen mint egy nagyobb motornak, viszont így ne fizessek attól még több adót :)
2015. márc. 24. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
ertsd mar meg ember hogy ez nem lehetseges!
2015. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!