Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-600 ezer Ft között melyik...

5-600 ezer Ft között melyik autó a legjobb?

Figyelt kérdés

Ford Fiesta

Ford Focus

Fiat Punto

Toyota Yaris

Opel Corsa C

Opel Astra G

Skoda Fabia

Dacia Logan

Dízel/Benzin mindegy, lényeg hogy használtan jó áron lehessen hozzájutni, és később se kelljen rá egy vagyont költeni. Főképp 1-2 személy használná, tehát nem gond ha a hátsó ülések szűkösek.

Lehetőleg ne legyen 10 évesnél idősebb.



2015. márc. 24. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10 evesen ennyi penzert nem markat, tipust, felszereltseget veszunk, hanem allapotot: megnezed, es ha nincs teljesen szetesve, megveszed. Az elvarasaid irrealisak (kulonosen a 'kesobb se kelljen ra egy vagyont kolteni' resz), vagy olcso autot veszel, vagy megbizhatot, amire kesobb nem kell sokat kolteni.


600-ert (ami nalad a teteje) nulla darab 10 eves vagy annal fiatalabb Yaris van, meg Fiestabol is inkabb leutott roncsok vagy ismeretlen eloeletu 'nemetbol hozott' darabok. Meg astrabol sincs egy se. A dizelt ebben a kategoriaban parszazezerrel feljebb keresd...

2015. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért maximum leharcolt 10 éveseket kapsz amiknél már az is csoda ha gurul. Ha Fordot akarsz akkor még lehet mázlid de célszerű alaposan átnézni vásárlás előtt mert utána 1-2 hónap után még 200 at elfogsz rájuk költeni. Én is a G astrámat nagyon olcsón vettem, és baromi jó állapotban volt. Az került 750 ezerbe. Igaz átnézettem 2 hozzáértővel is, és tudtam is vásárlásnál hogy milyen betegségei vannak ezek tudatában vettem meg, és egyből el is vittem megcsináltatni amire szűk 40 ezret költöttem akkor, de utána 3 hónappal később jöttek az egyéb bajok, először a fékem kezdett el hülyéskedni akkor a munkahengert cserélték, utána 2 héttel később vittem vissza önindítót javíttatni mert mondták hogy még működik de nagyon le van már pusztulva. Az első lámpák sem működtek normálisan ott megúsztam annyiból hogy csak a csatlakozókat kellett cserélnem. Aztán amikor kiderült hogy műszaki vizsga előtt hogy a gömbcsuklók már szét vannak esve akkor kaptam szívbajt, mivel dízeles volt a ép és a turbónak is volt valami nyűgje így arra is kellett még költenem, meg új gyertyák kellettek, és mondanom sem kell hogy még számos apróságot kellett orvosolni, akkor mindent megcsináltattam kemény 250 ezrembe került minden és olyan hibák voltak amiket elsőre nem vesz észre még egy jobb szerelő sem, ezek mind menet közben jöttek ki rajta. Szerencsére a legtöbb kopás volt inkább ami elő szokott fordulni így annyira nem rázott meg, csak amikor kiderültek ezek több hónap után akkor kaptam agybajt. Szerencsére még így is piszok nagy mázlim volt mert sok minden ki lett benne cserélve amit a tulaj igazolni is tudott és a szakműhelyben is mondták hogy azok rendben is vannak, csak még volt jó pár dolog amit szintén cserélni, javítani kellett volna. Meg ugye a gyári riasztó meg a központi zár is megszívatott már jó párszor amit majdnem teljesen cserélni kellett, mert valami elmebeteg az előző tulajnál nagyon szétkontárkodott.

Ha annyira ilyenek az igényeid inkább gyűjts még hozzá, mert ha ennyiét kapsz autót ami jó szőrben van akkor 98% hogy 2-3 hónap után még 200 ezret ráfogsz költeni.

2015. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért 600 ezer nem olyan rossz pénz...


Én ennyiért benzinest vennék ha lehet, viszont 10 évnél idősebbet fogsz csak találni.


Opel Vectra-t és a Toyota Carina-t nézd még meg, G Astra-t már te mondtad, az is jó, esetleg még a Hyundai-oknál nézz szét.


Egyedül a 10 évnél ne legyen idősebb dolgot lődd ki!

2015. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem németben 10 éves Focust 1250 €-ért. Tenyérnyi horpadás van rajta hátul, ami csak ráeső fényben látszik. Hibátlan szerkezet. Most már itt is drágábbak a kocsik, mert sok a bevándorló, megnőtt a kereslet.
2015. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De az ért az Opelek közt érdemes szétnézni.


[link]

2015. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ertem, es a 'nemetben' megvett kocsira a regisztracios adot is raszamoltad mar? Mert hogy akkor garantaltan kicsuszol a 600e-es limitbol, az is biztos.
2015. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Euro4-es motorra nem drága a reg. adó. De hogy hozom haza az autót?
2015. márc. 25. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi penzbol? Sehogy.
2015. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!