Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV-ben, hogy lehetne...

Golf IV-ben, hogy lehetne fixre kötni a hűtőventilátort hogy azt hidjék klíma van a kocsiban?

Figyelt kérdés
Jön a nyár és mikor megyek le Balatonpartra szórakozóhelyekre égő, hogy nincs légkondim. Ezt tavaly úgy oldottam meg, hogy előtte leálltam valahol a kocsival pár percre, hogy elinduljon a venti és csak utána mentem oda. Az ablakokat persze felhúztam és néztek is sokan. De sokszor mire odaértem már leállt és így le is buktam le kellett engedni az ablakot. Sokat gondolkodtam rajt a télen és oda jutottam hogy most tényleg valami biztos megoldás kéne.
2015. márc. 26. 15:22
 1/4 Vizéli László ***** válasza:
És ennek őszintén mi értelme van? Mitől lenne ciki vagy égő hogy az autód nem rendelkezik klímával? Ha ennyire égőnek tartod cserélj autót, amibe van légkondi.
2015. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,téged kéne fixre kötni a 220V-ra...........amúgy a "hidjék" szó leírása után nem is csodálkozom a kérdésen!!!Értelem/intelligencia=0!!!
2015. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az az égő, amikor kiszállsz a kamu-klímás autódból leizzadva.

"hidjék", Boborján?

2015. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vágd le a tetjét...na azzal menő leszel :)
2015. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!