Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi megbízható autó a Ford...

Mennyi megbízható autó a Ford Mondeo 2. 0 TDCI (2000-2004)?

Figyelt kérdés

Rengeteg fórumot illetve véleményt olvastam de mégis felemásak az érzéseim.


Van itt olyan aki huzamosabb ideig használt ilyen kocsit?


Az leírná a véleményét?


Erősen gondolkodom egy ilyen vételen.


2015. márc. 27. 23:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mennyire*
2015. márc. 27. 23:50
 2/12 anonim ***** válasza:
2000-2004-es motorok nem voltak megbizhatok.2004-től már sokat javítottak rajtuk.Pontosan nem tudom miket de volt egy komoly cikk egy ujságba ahol szétírták ezeket.Mi is 2006-osat vettunk.150ezret mentünk rá eddig.Egr Szelep ami elromlott amugy semmi.
2015. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2000-2004.. Erre lenne meg a pénz. :/ így is kínszenvedés volt össze gyűjteni.. :/ akkor inkább egy 2.0 benzines Mondeo? Vagy 2.5 V6?
2015. márc. 28. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát benzines ekkora autóban nem tudom ha okos döntés.

De tény hogy a 2.0-ás Mondeo nem a legmegbizhatóbb, az injektorok elég érzékenyek. De apám barátjának van egy ilyen 2004-es, 240.000 km-mel, 130 ezret ő rakott bele, és enyhén szólva sem vigyáz az autóra. De a motorral még nem volt semmi gond, viszont az utóbbi időben füstöl, ami talán nem túl jó jel.

2015. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Fordot , Franciát %~ˇ^&˘- pofád lapos puttana!


na szóval csodálom ,hogy még valaki nem okoskodta ide a fenti mondatot. Szóval az eső generációs dízelek szarok voltak de aztán javítottak rajta a mérnökök. Egy egyszerű benzinessel azonban nem tudja felvenni a megbízhatósági versenyt és egy egyszerű benzines még mindig csöndesebb és környezetkímélőbb.

2015. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Dízelnél hallottam a kettőst. lendkerék hibáját ami nagyon gyakori és nagyon borsos ára van.. Ez minden dízelnél elő fordulhat?


Illetve még annyit, hogy nem mennék vele heti több 100 km.. Ilyenre akkor fölösleges a dízel? Mert azt hallottam nem nagyon szereti a rövid távot..

2015. márc. 28. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt is kínszenvedés volt összegyűjteni, akkor miért nem veszel valami olcsóbb autót? Benzin vagy dízel kérdést meg az alapján döntsd el, hogy kb mennyit mész évente. Nekem ilyen Mondeom sosem volt, de régebbi Fordok nagyon szeretnek rohadni, meg a dízelek elég bajosak is voltak. Lehet jobban járnál valami 7-800 ezer Ft-os autóval, de ez csak az én véleményem...
2015. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Heti 100 km-re nem kell dízel autó, elég szerintem egy benzines G Astra.
2015. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 SándorÚr ***** válasza:
Nem csak a fordok szeretnek rihandni 11-15éves kocsikról beszélünk. A kettőstömegű lendkerék állítólag max 150,000km-t bír ki. Mikor azt cserélik akkor annyira szét van szedve a kocsi, hogy sok minden mást is kicserélnek olyankor ezért 400,000 a végösszeg, de jó eséllyel a legtöbb kocsin már cserélve van, vagy át van alakítva 1tömegűre. Amúgy Tddi-t keressél abban láncos motor van és közös a nagynyomású rendszer, kisebb az esély a meghibásodásra, nekem is tddi volt meg voltam vele elégedve. Ha a pénzed nagyon határ eset inkább vegyél egyyel kisebb kategóriát mondjuk focust. És most nem azért, hogy most izé, vagy akármi vagy bármi, de pont azon gondolkozom, hogy eladjam-é a 2002 focus kombi ghiá-dos kocsimat, amúgy 1.8 benzin mondeó motoros :-)
2015. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél 1.8-2.0 benzines mondeot.Nem kell félned a drága dizeles hibáktól.Vagy más szívó benzines.
2015. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!