Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 személlyel mennyivel nőhet...

2 személlyel mennyivel nőhet a fogyasztás egy motoron?

Figyelt kérdés
1 személlyel az átlag az 5 liter. Még egy személlyel megeshet hogy ez az átlag sokkalta több legyen? Pl 7-8-9 liter? Egyszerűen nem tudok rájönni hogy mitől fogyaszt sokat a motorom :(
2015. márc. 28. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:
500cm3-as motorról van szó. Elvileg még 1 személyt nem kéne hogy megérezzen. Vegyesbe mentem vele, szóval ezért ez a kérdés mert nem tudom eldönteni miért fogyaszt annyit:S
2015. márc. 28. 18:32
 2/3 lupara ***** válasza:
Két fővel nagyobb a fogyasztás,de nem ennyivel.Talán fejenként 100kg-os testsúlyal,lapos gumikkal,szóba jöhetne ez a lehetőség.Ha adsz 30%-ék pluszt az utasra,ami több mint sok,akkor is 6.5l-en kéne lenni a fogyasztásnak.Át kell nézni a motor beállitásait,átlagos vezetési stilust követni.
2015. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az sok. Nekem egy kétütemű Aprilia RS 250-em van, alapból eszik 9-10 litert, ha barátnőmmel ketten megyünk vele akkor 11-12 liter körül kajol, persze volt hogy beverte két személyel a 15-16 litert de az hegyi úton volt ahol tartósan felfelé téptünk vele 70-80 kilométeren át. Négyütemű gépek azért kúlturáltabban fogyasztanak.
2015. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!