Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Erdélyből rendelek az...

Ha Erdélyből rendelek az italmondo.hu-ról alkatrészt a 123as rotaxos apriliámhoz el tudják küldeni Magyarországról nekem?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem más országból semmit.

2015. márc. 29. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem elég logikus , hogy nekik írnál és kérdeznéd meg ez helyett...jesszus..na mind1
2015. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem véletlen van a GYIK.HU ...

Ha nem tudsz segíteni inkább ne válaszolj ;)

Kár a százalékodért :)

2015. márc. 29. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak megsérteni, de igaza van az elsőnek. Nem mi vagyunk a bolt, tehát mi nem tudhatjuk hogy a boltos faszik adnak e fel csomagot külföldre, főleg hogy az utánvétes dolog is elég macerás és messze olyan költségekkel jár, ami már nem éri meg se neked, se nekik, ebből gyanítom hogy nem.


Csak érdekességként leírom, hogy én anno DHL-el küldtem a Rotax 122-es blokkot Olaszországba felújításra és még úgy is olcsóbb volt mintha postán intéztem volna. A csomag méretei 40x40x50 cm volt és 20 kg-ig a DHL 58 000 ft-ért vitte meg ennyiért hozta vissza.

2015. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég lekezelő volt a legelső válaszoló, nem sértettél meg, köszönöm a választ :)

ui.: Még nincs baj a motorral, de szeretném bebiztosítani magam beszerző hellyel. Itt Romániába van dugó a motorhoz, viszont noname és a dugó teteje meg munkálatlan, ahogy kipottyant a formából...

2015. márc. 31. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!