Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vásárlásnál mire...

Robogó vásárlásnál mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak 1robogót de melyik a jó,4ütemű 2ütemű vízhűtéses stb...

2015. márc. 30. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Négy ütemű az általában kinai vagy valami gagyi gyártmány. Kilőve ez!

A két ütemű közt vannak nagyobb testűek és kisebb testűek.

Általában igaz, hogy a kicsi kerekes kevesebbet eszik, de nagyon instabil is tud lenni a kis kerék miatt.(Ezek általában ezer évesek már) A nagyobb kerékátmérős robogók stabilabbak.

Van az olasz és a japán gyártmány. Használtban megmutatkozik az árban, hogy milyen. A keresett sikeresebb modellek drágák.

Amit keresnek a suhancok vagánykodni, ezek jobban mennek, de rengeteget esznek. Tehát javaslom a japán márkákat.

Szinte csak olaszból behozott ipari hulladékokat fogsz találni, legyen az japó vagy olasz gyártmány. Ha már tuningoltat látsz, azt hagyd ott, csak az eredetire szabad törekedni.

Neveket hirtelen nem tudok mondani, de ebben a köbcentitartományban nagyon nehéz normálisat venni.Szinte lehetetlen.

De ha megteheted vigyél egy hozzáértőt.

Nem feletkezz el a következőről:

Ami 1-2 liter eszik az vagy rizsa, vagy négyütemü gagyi!

Japán 2 ütemű kb 3-4 litert eszik, de drága az eladási ára, és nem is nagyon van kínálat.

Az olasz 2 ütemű meg hulladék , vagy majd pont nálad lesz az és kb 5-6 litert eszik!!! Akár egy suzuki swift!

2015. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én épp most vettem Aprilia sr 50-et. Igen, ez a tizenévesek által szétgyilkolásról tuningolásról hires robogó. Ismerős tapasztalt szervizes srác hozott be magának belőle kettőt olaszból, mivel szervizes vállalkozást most veszi át, kénytelen volt eladni. Nyilván teljesen rendbe rakta, kicserélte a kötelező dolgokat. Amire figyelj, hogy amint az előttem szóló is irta, FULL gyári legyen, ne egy sehányéves gyerektől vedd. Importok amiatt is szerencsésebbek, mert kint van pénz a szervizelésre, és nem azért veszik, hogy 80-nal hajtsák, arra ott az autó.
2015. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Halkan megsúgom még a második hozzászólónak, hogy a családban van egy olasz bontós illető.

Az olaszok semmi olyan dologra nem figyelnek, ami az autóval, motorral kapcsolatos. Tehát szétnyúzzák a kocsit, motort, majd eladják a külföldinek a bontóban. Ezek vagyunk mi magyarok. Hazahozzuk a gépeket, kicsit pofásítjuk és eladjuk. Az olasz nem szeret szervizelni és olajat sem cserél sűrűn.Ameddig megy, addig nyakon húzza neki, aztán beadja a bontóba és vesz egy másikat!

2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az importot általánosságban irtam, tisztában vagyok az olaszok vezetési stilusával ;) Arányaiban ugyanolyan kevés itthon és kint a jó állapotú, de mivel ott minden főre jut egy robogó, könnyebb találni. Mindenhol van kivétel, csak meg kell találni.
2015. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!