Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8%-os alkoholszint, ittas...

1.8%-os alkoholszint, ittas vezetés. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Totálkáros lett az autó, személyi sérülés nem történt. 1.8% volt a légalkoholszint. Milyen büntetésre számíthatok?
2015. márc. 30. 18:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
11 éve van jogosítványom, soha nem ültem ittasan autóba és soha nem volt balesetem.
2015. márc. 30. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1,8 %-os véralkoholszinttel te még totálkárosra tudtál törni egy autót? Elismerésem! A legtöbb ember 5 ezrelék tájékán meghal...
2015. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pálinka folyik az ereidben?:D
2015. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem talán nagyobb lehetett,ugyanúgy totálkár,személyi sérülés nélkül.A leghosszabb időre vették el,2évre.Szerencsére pénzbírságot csak 30rugót kaptam,ami a tárgyalás költségeit fedezte,mert mondtam hogy nincs munkám,se semmim.
2015. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
1.8% az nem lehet mert abba belehaltál volna, sztem "csak" 0.8% vagyis 8 ezrelék volt de már az is a disznó szintje, ez már bűncselekmény, tehát semmi jóra ne számíts.
2015. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most néztem a papírt hogy tényleg annyi-e de nem, mert 1.96%
2015. márc. 30. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A sok birka :DDD

Említettem, hogy 5 ezrelék már halálos lehet, erre valaki írja, hogy az 8 volt, a kérdező pedig ezután felüllicitálja az 1,8 SZÁZALÉKOT, egy 1,96-tal, istenem :DD


ui: Valószínűleg 1,8 EZRELÉK volt a véralkoholszinted, csak nem tudod kiolvasni az ezrelék "speciális" karakterét.


utó ui: Értem én, hogy nem ezen van a hangsúly, de azért mosolyogtam egyet.


utó utó ui: Tiszta szívemből remélem, hogy egy életre elveszik a jogosítványodat, ha már ilyen felelőtlen, ön- és közveszélyes voltál...

2015. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezrelék lesz az.:D Egyébként elveszik a jogsidat + igen csinos pénzbírság.
2015. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akasztás járna érte...

Sajnos pár (hónap) év bevonással és jelentéktelen pénzbírsággal meg fogod úszni, ahogy az egyik válaszoló is.


Miért nem lehet biciklivel menni ilyenkor, felkacsázni a sínekre, aztán kész...

2015. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Rohadt tetves ittasvezető!Remélem soha nem kapod vissza a jogsidat és óriási pénzbirságot is kapsz...
2015. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!