Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárálásra készülök,...

Autó vásárálásra készülök, lent a választék. Vélemények?

Figyelt kérdés

Eddig egy 1.3-as gs swiftem volt, 100 lóval benne de megváltam tőle, bizonyos okok miatt. Immáron 3 hónapja autó nélkül vagyok és hasonló árkategóriában találtam pár szemrevalót. Akiknek volt, esetleg vezették, tudnak róluk nyilatkozni várom szívesen !

Fiat Stilo, Ford Puma, Peugeot 206.



2015. márc. 31. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Stilo a legkomolyabb autó. Azt vezettem is. 1.2-1.4-es motor felejtős bele, az 1.6 jó.
2015. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pumából 1.4-s, 1.7-s nek van némi szigetelés gondja az anyós ülésnél, és befolyik az esővíz.
2015. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
2 francia és egy vagánykodni használt ford. :D Hm, átgondoltad te ezt? Bár a ford külseje szubjektív, a 206-os inkább férfias ezek közül, de nem sok jót hallani róluk a fiat meg a másik rossz hírű, bár egyikkel sem volt még dolgom, nézelődj még egy kicsit. :D
2015. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pumát vezettem már, illetve egy kollégámnak is van, neki hibátlanul működik. De hát ez csak 1 az 1000ből. Néztem még g-s astrákat is, az is volt már alattam, de nagyon nem jött át. Sokat számít nekem a vezetési élmény, megjelenésre és motorra, nyomatékra a stilo tetszik 1.6-ba. De más kérdés hogy F betűs....
2015. márc. 31. 16:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elfogult és honda tdi smokeandsarm-os hülyeség hidegen hagy, akkor még ennyiért szép kis hondákat lehet kapni és az 1.6-os benzines elég jól megy, és valljuk be a honda civikek elég sportosak. Bár én golfot vennék(fele annyira sem sportos), nem hondát, de ha nem vagy elfogult...
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd meg a stilo-t, teljesen jó autó. Nekem volt egy 4 év/60 000km csak 1.9 jtd. Annyi baja volt hogy egyszer beszart az elektromos ablakemelő, 6000 ft volt megcsináltatni. Most a suzuki sx4-ből, nagyon visszasírom a stilo-t.
2015. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

2 francia? a fiat mióta francia? nem olasz?


műszaki részhez nem tudok hozzászólni, de nekem a 206 nagyon nem férfias.

kis tipikus női autó.

2015. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó igen bocs gyorsan, kapkodva gondolkodtam. De a francia meg olasz autók a ranglétrán ugyan ott állnak a béka segge alatt, szóval ne legyél felháborodva ha már érdemlegesen nem tudtál hozzászólni, csak belekötni okoska.
2015. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

érdemben szóltam hozzá, te tévedtél, szóval pont neked nem kéne okoskodni.


ha meg valami szubjektív, akkor pont azért nem kéne beszólni, ha más máshogy látja.


megy a franc a totalcarra, menj te, ha olyan kis ügyes vagy, hogy internetről tanulod a dolgokat. bírom a nagyokosokat akik minden tudásukat könyvekből vagy internetről vették, és profinak hiszik magukat. te is ilyen vagy.

2015. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

okoska...

mondja ezt az 59%-os válaszoló. :D


vicceske. nagyon kompetens vagy, ha vadidegenek úgy ítélik meg, hogy a válaszaid fele baromság. :D

2015. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!