Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi olajat fogyaszt el egy...

Mennyi olajat fogyaszt el egy nem kopott, jól működő sharan 2001 évből, egyik olajcserétől a következőig?

Figyelt kérdés

Mondjuk ugy 15000 km után . 1.9 tdi 116 ló

Es mennyit üzemanyagot fogyaszt 100-on?



2015. márc. 31. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét fogyasztást befolyásolja a használati körülmény. Nem mindegy hogy város vagy autópálya. Vagy ha vegyes akkor mennyire vegyes. Szerintem ha városozol akkor 7 liter üzemanyagfogyás elfogadható, a motorolaj fogyasztás is nagy kérdés mert volt más márkájú diesel autóm aminek leírta a könyve hogy normális pár deci olaj 1000 km-en és két olajcsere között se kellett után tölteni. De ezzel az erővel önthettem volna vödörszámra az olajat még akkor is ha 8 ezernél cserélem (kb. ott is cseréltem). Szerintem két csereközt ha utána megy 1-2 liter az még elfogadható, meg kell nézni kb 1000 km-enként az a tuti.
2015. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szépen :) megy a pacsi !
2015. ápr. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!