Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretetek aótó ezen mi a...

Szeretetek aótó ezen mi a vicces ha ülök az aótóba a pórtánum? és ki nevetnek közbe?

Figyelt kérdés

kaptam zseb pénz össze gyült elég soik már és vettm egy üzemképtelen renaultot egy 19 csamadalét és akksiról ment a zene ültem benen cigiztem lehúztam az ablakokat és a kertoünk elött ment egy csapatt lány én könyököltem a z ablakon zene bömböl és rámnéztek és elkettek nevetni, de rajtam láttam, de miért? mi égö ha valakinek kocsija van?


ez zene ment: https://www.youtube.com/watch?v=wRgxuqMO3dw



#autó #lányük
2015. ápr. 1. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
de lehet csak be jöttem nekik nem tudom másnak van tapasztalata ezzel a modllel esetleg csajozása tern
2015. ápr. 1. 17:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak egy rosszul sikerült trollkodás.
2015. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dörmögő ***** válasza:
100%
Gondolom jointot szívhattál.
2015. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 50 centől szoktam az in da klubbot nyomatni a matizomba a lányok mindig kuncognak azt mondom majd nem kuncogtok ha majd meg lesztek jol döngetve a tesco parkoloba ;)
2015. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!