Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mozgáskorlátozott kiskocsin...

Zsebvirág kérdése:

Mozgáskorlátozott kiskocsin minek van tolató hangjelzés? :D

Figyelt kérdés
Ma láttam a bicikli tárolóból úgy állt ki mint az autók a parkolóból és csipogott tolatás közben mint egy kamion vagy busz. Arra a kis fosra minek olyan? :D

#tolatás #kocsi #hangjelzés #mozgáskorlátozott kisautó #vicces dolog
2014. júl. 2. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Elképzeltem, hogy a mama tolat ki a rokker kocsival, hát komolyan mondom szakadok.


(Tegnap láttam két mammert, akik rallyztak egymás mellett ilyen csodával. :D )

2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg, hogy felhívja a figyelmedet? Ha mondjuk áttolat a két éves gyerekeden, lehet nem nevetsz.
2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyan járgányt használ minden bizonnyal nem egészséges, így azt se várhatod el, hogy figyeljen, ezért a csipogás.

Nekem már ment át ilyen a lábamon előre menetben, képzeld mit csinálnak tolatva!

2014. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Énsem vagyok 100% fizikailag, de komolyan sértőnek találtam ezt a kérdést is meg az első választ is.

Egyébként ha áttolat rajtad, vagy a barátnődön, akkor nem nevetnél így.

Kívánom egyszer éld átt ez milyen. Nem fogsz kacagni.

2014. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és a többiek!


Bocsi, hogy megbántottalak, nem az volt a cél!

Csak nevetséges amit sok mammer, papper csinál ezekkel a kiskocsikkal. Mennek vele főúton, bevásárlóközpontban, orvosi rendelőben és elég sok azért nem annyira hadi rokkant...

2014. júl. 2. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs semmi bajom velük, nem is azért írtam, hanem amit a kedves kérdező is írt, hogy nem bírnak vele normálisan közlekedni. Komolyan rosszabbak, mint a biciklisek (akinek nem inge ne vegye magára). Én vidéken élek és vagy 5-6-ot mamát/papát szoktam látni, de szörnyűek, nem hogy nem tudják a KRESZt, hanem élet veszélyesek (csak példának a két mama versenyezett tegnap az úton - ezt most vicc nélkül)!
2014. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárki bármit is állít itt is kezdenek pofátlanok lenni! Sokan csak lustaságból ülnek rá, és aztán kihasználják az emberek együttérzését. Mennek árkon-bokron, járda helyett az úton, de velük mindenki legyen elnéző. Nyuszi fokozatban leelőzik a futó embert is, szóval nem veszélytelenek.


Felénk néha a kocsma előtt állnak ezek a járgányok, a tulajnak pedig nem akadály a 10 lépcsőfok, amin fel kell menni a kisfröccsért!

:(

2014. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!