Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vélemények? 2.3-as...

Mazda 6 vélemények? 2.3-as motorral vagy az 1.8-assal?

Figyelt kérdés
3 hét múlva esedékes egy autó vásárlása. Kombit szeretnék. Mindenképpen benzinesben gondolkodom, mivel max napi 50 km-t tekergek. Őszintén, mennyi a 2.3-as fogyasztása, tudja valaki? Ha normálisan (90-110) között furikázok, akkor simán 9 literből, vagy rosszul gondolom? A megbízhatósága miatt gondoltam erre a motorra.
2015. ápr. 3. 16:37
 1/2 krissztus ***** válasza:

nekem 1.8 van.

fogyasztás tél. 8,5 9liter szivató megy hidegben.

jo időben mint most városban 7.1 7,5 liter.és ha klimázok majd lesz 8liter.

max km ter amit mentem vele teletank 921km.muszályvoltam le fényképezni:) nem hhitem el ez vegyes volt hegyi kirándulás pálya kicsi városka...

bp s..ujhely megjártam féltankal, régi 3ason, ott jártam vele ugy 75km vissza jöttem bp, kb 830 850 km lesz mire tankolok.benne

120 paci elég hidd el.topon van ha kell.

rövid távrol tud,,,,katalizátor nem szereti, nem tud kiégni ,,,,ezért néha havi 1 szer járasd meg max veszel egy adalékot 2500 körul egy teletankhoz .

hajlamos eldugulni....

2015. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hasznos volt.
2015. ápr. 7. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!