Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik a honda civicesek...

Miért hiszik a honda civicesek magukról hogy ők az utak királyai?

Figyelt kérdés
Én mindig letolom őket az útról a TDI-mmel.Mindig csak azt hallom hogy hangjuk van de nem mennek...
2015. ápr. 4. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mostantól már tudják a civicesek, hogy te vagy az utak királya...
2015. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Miért hiszik a TDI-sek magukról hogy ők az utak királyai?

Én mindig letolom őket az útról a 735i-mmel. Mindig csak azt hallom hogy hangjuk van de nem mennek...

2015. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDD
2015. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
735i-t messze nem mondanám fürgének,nem egyet hagytam ott és haverommal is toltuk de messze alul maradt.Az a 2tonnás valami midnennek mondható volt de gyorsnak nem...még egy alap TDI is meglepetést okoz neki...na mindegy.
2015. ápr. 4. 13:17
 5/23 Vizéli László ***** válasza:
85%
Egyesek miért nem tartják be a minimális követési távolságot? Mert azt hiszik ők a királyok? Az előző autómmal amit nem sajnáltam, ráléptem picit a fékre hogy érezze mi a dörgés. Ha belém jön ő a hibás mert nem tartott távolságot aztán fizethet mint a katona tiszt.
2015. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
had találjam ki,hogy kérdező neked a mindentverő4literfogyasztóegykilenctádéd van..........abba öregedj meg.....
2015. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
MA mindenki király? Most írtak ki egy kérdést, abban már az Audi a király. Döntsétek már el végre!
2015. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

azért a TDI-t ne fényezd ennyire, mert a Fiat Stilo 1.9 JTD-m letolta az útról, nem egyszer kojtolt mellém a 1.9TDI VW aztán mikor odalöktem a Stilo-nak hamar visszahuzódott mögém. De ez most is így van, csak a Stilo-t felváltotta az Alfa 159, az 1.9 JTD-t meg a 2.4 JTDM a maga 400 Nm-vel, ami mögött a TDI-k meg a PDTDI-k kormoznak :D Jah, és se a Stilo se az Alfa nem okádja magából a fekete füstöt ha kicsit rálépek a gázra, szóval akkor duplán király vagyok mert lenyomom a TDI-ket és még nem is árasztom el korommal a környezetet, hogy a mögöttem lévő a szélvédőről ezerrel törli a pernyét :D Persze azt mindig bírom mikor a gyökér a VW-el a seg*gembe mászik mert azt hiszi azért nem megyek mert nem bír menni a kocsi, közbe meg sza*r az út, előzni akar, én odalépek a saját kocsimnak a szerencsétlen meg menni se bír de azért belekezd az előzésbe, húzatja hogy majd felrobban én meg visszaváltás nélkül ott hagyom a pi*csába. És milyen furcsa hogy ezt 10-ből 9-szer egy TDI bu*zi csinálja meg, Honda-sok meg nem, akik szerinted überfa*sza csávónak hiszik magukat. Legalábbis még Honda-sokat nem szopat*tam így csak TDI-seket.


Olyan nevetséges ez már komolyan, hogy a TDI-sek fikáznak mindent ami nem TDI, közbe meg úgy kojtol mint egy huzatos kályha. Talán akkor lehet fikázni ha elérik azt a szintet amit a JTD-k vagy a JTDm-ek tudnak.

2015. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

utolsó lassan itt az ideje hogy felkelj az ámodból...amúgy érdekes az én TDI-m egyáltalán nem kormol és még stilo sem hagyott ott sosem :D

A te stilod maximum a traileren tud gyorsan menni amit egy TDI húz!

2015. ápr. 7. 19:18
 10/23 anonim ***** válasza:

De tudtam hogy jössz majd a fényezéssel, csak előtte néznél utánna a dolgoknak, aztán jártatnád a szád:

1.9 TDI- 90 Le- 210 Nm

1.9 JTD- 116 Le- 255 Nm, és akkor még az Abarth változat meg sincs említve. Jah, vezetési élményt, gyorsulást meg végsebességet is hasonlítsd össze.


Tudod nem csak te vagy ilyen nagyképű a TDI-sek közül, hanem a 98%-otok, és a maradék 2%-nak ég a pofája miattatok. Holott akár a Hondásokat nézzük, akár az Alfásokat vagy a Fiat-osokat és még sorolhatnám, szinte mindenki normálisan áll a dolgokhoz, közbe meg a legtöbb azonos kategóriájú autó messze kihugyozza a kormos TDI-t. Ha normálisan közlekedsz vele akkor nem füstöl, de amint picit taposod az erőködéstől már okádja magából.


De fényezd csak tovább a TDI-det, legalább tudunk kacagni rajtad hülyegyerek.


Ez a kérdésed is arra irányúlt hogy vitatkozni tudj azokkal akik nem a VW masináit nyűzik, és bemagyarázd a marhaságodat, amit rajtad kívül mindenki tud hogy nem igaz.


Kormozz tovább! De csak az Alfám mögött :)

2015. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!