Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik a honda civicesek...

Miért hiszik a honda civicesek magukról hogy ők az utak királyai?

Figyelt kérdés
Én mindig letolom őket az útról a TDI-mmel.Mindig csak azt hallom hogy hangjuk van de nem mennek...
2015. ápr. 4. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy leoltottad a Civic-et, de ugyan úgy lefikáztad a BMW-t is, ne furcsa ez egy kicsit? :D
2015. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
még jó,hogy a leggyengébb TDI-t írtad le :D de lényegtelen is az a 90LE-s TDI kis tuninggal is megbízható marad a jtd-vel szemben és hát a menetteljesítmény megint csak a TDI javára megy...
2015. ápr. 7. 20:44
 13/23 anonim ***** válasza:

:D legyen neked :) mondjuk nekem teljesen mindegy, én nem vagyok elvakult TDI-s, viszont azt tapasztalatból írtam hogy a Stilo-t se bírták fogni a VW-s talicskák, a mostani Alfámat meg végképp nem bírják.


Legyen überfasza a smoke-s TDI, csak hogy jól aludj! :) Füstben gazdag éjszakát! Aztán álmodban nehogy ledudáljanak a Hondák vagy a Fiat-ok az utról :D

2015. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Alfával max akkor dudálnak nekem (már ha működik) mikor az út szélén állnak,hogy húzzam be őket az Audival...
2015. ápr. 7. 21:45
 15/23 anonim ***** válasza:

:D :D tudod az Alfa csak 2 féle embernek nem működik, 1. aki nem méltó rá, 2. aki megveszi de nincs lóvé fenntartani


Én autót csak szalonból, új állapotban veszek és van pénz fenntartani is, ergó nincs vele gond.

2015. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Alfát behúzni?? :D :D :D :D
2015. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
igazad van,jobb ha tréler viszi...még elkapna az Audi valami betegséget a kötélen keresztül az alfától aztán még a végén az Audinak is baja lenne :O
2015. ápr. 7. 22:14
 18/23 anonim ***** válasza:

Humor Herold :) mikor pucér segged a falhoz ér, majd felébredsz :D :D


Viszont volna egy kérdésem. Véleményed szerint csak a TDI motor az, amit motornak lehet nevezni? A többi hulladék?

2015. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_vy_SWO1aks


Tekintsd meg ezt a videót! A JTD-s Punto 100 lóerővel kisebb a TDI-től és nem okádja magából a füstöt, emellett röhögve elveri a felmagasztalt TDI-det!


De itt az Audid is a Stilo-val szemben, ahol szintén alul marad a TDI, pedig lóerőben itt is több a TDI, de hiába, kikacagja a JTD!!


Szóval osszad tovább a hülye berögződésedet, legalább mosolyt csalsz a normális emberek arcára :D

2015. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
kimaradt az Audis link, itt van: https://www.youtube.com/watch?v=v3W0TjlqKdE
2015. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!