Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne kihozni egy...

Kisvuk29 kérdése:

Mit lehetne kihozni egy hányatott sorsú etz-ből?

Figyelt kérdés

Vettem ma a papíros mellé egy törvénytelent aminek el van szállva a váltója de az enyémről hiányzó "kozmetikumokat" pl rezgéscsillapító a hengerből meg ilyesmik már átraktam meg ha szükség lenne rá a benne lévő JP akksi is garanciás tehát 20 ezret meg ért

De szeretném rendbe tenni a motort

Maradjon bokorugró motor csak biztonságosabban vagy fel lehet használni a másra is a motort?

Vagy rakjam rendbe amit tudok és adjam el?

igazság szerint nem lenne rossz csapatni néha de ha pénzt tudnék belőle csinálni az még jobb lenne mert abból vehetnék esetleg másik motort :D

Van e biznisz benne ha szánok rá egy kis időt vagy maradjon itt a hegyekben?

Előre is köszönöm a tanácsokat! :)



2015. ápr. 5. 22:01
 1/7 szerencses85 ***** válasza:
Ha nincsenek meg a papírjai, akkor csak csapatásra vennék meg, azt is nagyon kevés pénzért, úgy nem éri meg. :) Vagy használd te, vagy bontsd szét, és add el alkatrészenként.
2015. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos semmi biznisz nincsen, csináld meg annyira bokorugrónak jó legyen és használd egészséggel. Ami pénzt ér ma az a gyári állapot gyári alkatrészekkel, de ez nem áll fenn a te esetedben. Kínai alkatrészekkel össze lehet ugyan tákolni, de az már nem MZ lesz csak egy MZ-nek látszó tárgy.
2015. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bokorugrónak azért gondoltam mert a papírost sajnálom terepen

De alkatrésznek lehetne benne kis pénz

Tank légszűrőház vagy épp váz esetleg karbi

Lehetne benne pénz

Ha 30-40et sikerülne kiárulni már nem lenne rossz :D

2015. ápr. 6. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira kell az az aprópénz akkor áruld ki, de úgy már lemondhatsz a bokorugrás élményéről, vagy igazi lúzer módon utána 80000-ért veszel majd bokorugrót.
2015. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A dilemmát csak az adja hogy a pénz mehetne a jogsiba és akkor ha befejezem a B-t letenném a B125-öt és ha már mehetek közúton is lehet nem lenne kedvem bokrot ugrani

Eredetileg alkatrésznek jött volna

Akkor gondoltam hogy na a maradékot ki lehetne árulni de a simson enduro gumi elgondolkodtatott

Mivel a fékeket meg a kuplungot is rendbe kéne tenni hogy mehessen így nem tudom mennyire éri meg

lökdösve nem akarom indítani

A másik télen nyáron indul rugásra

Ha biztosra tudnám hogy ebből jó haszonnal lehet kijönni árulnám inkább

Mert a kuplung és a 2 fék már annyi hogy lehet nem éri meg a szenvedést

De pl a féktárcsa jó állapotú (csak nekem a jón lévő lyukas jobban tetszik)

Ha nagyon sokat kellene rá költeni akkor inkább a nekem szükséges dolgokat félre teszem és megy fel mz clubra meg jófogásra :D

(Zárójelben: bokrot ugrani ha jogtiszta leszek értsd:jogsi akkor egy simson is elég lenne csak ne kelljen félteni a tükröt meg a többieket)

2015. ápr. 6. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed.
2015. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ahogy bontódik kezdek rájönni hogy eladás lesz a vége

Ahhoz hogy az én szintemnek megfeleljen csapatásnak még sokat kell rá költeni (nem is tudom hogy tudják fékek és kuplung nélkül használni de nekem ez nem fekszik)

Ja meg olyan kevés olaj jött ki belőle hogy értem miért akadozik a váltó

A bokorugró sem az igazi ha nem lehet vele rendesen elindulni meg megállni :D

2015. ápr. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!