Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért számítanak be autót?

Msebi06 kérdése:

Mennyiért számítanak be autót?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy újabb autót, így a mostanitól meg akarok válni. Kb normál ára alatt mennyivel adnak kevesebbet érte kereskedésben? Ha nem sokkal, akkor inkább beszámíttatnám.

2015. ápr. 6. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondj már kérlek ilyen "normális" autókat!
2015. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

pedig 9-nek igaza van. még egy gyorsan eladható swift esetében is 30 - 40 százalékkal lehet számolni.


konkrét példa

az előző tulaj a swiftjét 250ért adta be a kereskedésbe. 400 ért volt meghirdetve, én 350be hoztam el. beszéltem az előző tulajjal innen tudtam hogy mennyiért adta be. lehet matekozni, hogy akkor ez hány %-is!

2015. ápr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények, valószínű sok mindentől függ, minden helyen más árat mondanak. Kiteszem a kocsit hirdetni, közbe meg ha találok valamit jót neten kereskedőnél, akkor még megkérdezem hogy ugyan mennyit adna. Ha kevés akkor árulom tovább.
2015. ápr. 7. 07:27
 14/18 Vizéli László ***** válasza:
88%
Mindenképpen így jársz a legjobban, ha nem egetrengetően fontos megszabadulnod tőle ha saját magad árulod :)
2015. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gondolkozzatok már! 10-20%-ot csak az adó elvisz a kereskedőtől (nem sokan feketéznek, mert könnyen lebuknak) és akkor még nem számoltunk az egyéb költségeivel és a hasznával! Könnyen belátható az a mínusz 40%, vagy az ár fele.
2015. ápr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam kereskedőnél, 170et mondott a kocsira. A legolcsóbb ebből a típusból 320, és az enyém nincs is lelakva. Majd azért érdekesség képen leírom mennyiért sikerült eladnom.
2015. ápr. 8. 06:47
 17/18 anonim ***** válasza:
9-es okfejtésével értek egyet. Valóban inkább 40% körül kell számolni. És nem is rablás ez, hiszen jelentős könnyebbség, ha nem te árulod a vasat. Nem áll az udvarodban, nem fogja hetente lefitymálni egy vékonypénzű érdeklődő, miután ezredszer is elkéretőztél a munkahelyedről.
2015. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Leadtam bizományiba az autót. 300at kapok ha eladták a többi az övék. 420ba rakták most föl, gondolom még abból alkudhatnak.
2015. jún. 2. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!