Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Jaxafo kérdése:

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

A fő szempontjaim

az olcsóság azaz max 300.000Ft

olcsó tuning

megbízhatóság

Hasonló alak mint a suzuki swiftnek vagy lada samarának van

Nem fogyaszt sokat

Elsőkerék meghajtású

Kényelmesség



2015. ápr. 7. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy Vw Polo II-m van már 6 éve. 180 ezerért vettem, igaz, a festése nem tökéletes, pattog egy-két helyen a lakk, de hát ennyi pénzért ez nem is hiba. :)

Olcsón fenntartható kocsi, a 6 év alatt gondom még nem volt vele, általánosságban is jókat olvasni róla.

Alakja mint egy Swift vagy Samara (3 ajtós coupe), és az ezres motorral 5,5l-ert eszik (nálam, de én nem hajtom, minek azt a 45lovat)

Első kerekes, és hogy kényelmes-e? Nos, mint a többi hasonló korú és méretű autó kb.

Olcsó tuning? Mire gondolsz? Teljesítményre, vagy kinézetre? Ha raksz alá egy jó kis alufelnit, és lesötétíted, valamint beszerzed hozzá a G40 szélesítéseket (én megtettem, ritkaságnak számít már az alkatrészpiacon), pofás kis kocsi lehet belőle. Ilyen: [link]


Motort tuningolni nem érdemes, ha teljesítményt akarsz, keress egy G40-est. Bár az nem lesz olcsó mulatság, cserébe viszont valóságos vadállat egy gép.

2015. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A fő szempontjaim

az olcsóság azaz max 300.000Ft

olcsó tuning "

Nem bántásból, de ez a kettő sehogy se stimmel. Ilyen értékű autótól azt várja el az ember, hogy elvigye A-ból B-be. Én suzukit mondanám, olcsó, megbízható, de ott van az astra, corsa, punto.

2015. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak :

Minden szempontbol olcsó tuningra gondoltam

2015. ápr. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!