Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlott autótípus első autónak?

Ajánlott autótípus első autónak?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót venni, de mint minden első autós sofőr szeretném ha költséghatékony lenne. Az én meglátásom szerint egy 15-20 év körüli autót szeretnék venni. Típusok közül pedig Opel Astra F, Opel Corsa B, Renault Clio, Renault Megane vagy Fiat Punto típusúakat nézegetem. Szerintetek?

2015. ápr. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán költséghatékony kell, akkor Suzuki Swift.

Az Astra kb. egy szint, kicsit talán komfortosabb, de sokat ne várj. A-ból B-be helyváltoztatásra vannak kitalálva ezek.

Corsa nem rossz, de akkor már inkább egy Astra, franciát és olaszt pedig nem szívesen vennék, bár Punto-ról sok rosszat még nem hallottam.

2015. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+1 az előttem szólóhoz.
2015. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem bármelyik bevállalható ha találsz belőle egy normális állapotút ami tetszik is.( Ja és felejtsd el hogy francia-olasz, f- betűs stb.. mert ebben a korban már tök mindegy)
2015. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jókat nézegetsz, ha tényleg költséghatékony, és olcsó kocsi kell elsőnek. A Swift-et én is ajánlom, annál olcsóbban fenntartható kocsi nem nagyon van.

Emellett én még ezeket ajánlom figyelmedbe: Vw Polo III, Skoda Felicia, Citoren Saxo, Peugeot 206.

2015. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Általában nekem is azt szokták mondani, hogy akkor inkább Opel... nekem amúgy mindegy lenne csak jó műszaki állapotú legyen, meg ne rohadjon. A Fiat kapcsán meg tényleg sokszor hallom, hogy nem olyan rosszak, meg körülményesek.
2015. ápr. 7. 14:29
 6/10 anonim válasza:
Szerintem renault megan azok jo autok sokaknak bevalt. Elso autonak szerintem teljesen megfelel. De a clio sem rossz meg a fiat sem mert azok kicsik es egy fiatal jogsival rendelkezo fiatalnak nem nagyon vennek nagzobb autot.
2015. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
HA rám hallgatsz,csakis a Megane.Már a 4. francia autót nyúzom,és köpök a népítéletre.Egyik sem hagyott még cserben.Persze nem egy leharcolt bontóhulladékot kell keresni.
2015. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
swift, astra, corsa. a többivel elég könnyen fel lehet ülni a szopórollerre.
2015. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi a suzukival meg az opellel is fellehet rá ülni "problem ???"
2015. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nézegetek mindenfélét a felsoroltakból. Suzukival járnék, járhatnék a legjobban de hiúságból, és mert tesómnak az van :D, nem szeretnék Suzukit venni. Opelek, árban és műszakilag jobban tetszenek és bejönnek, de külcsin szempontjából a Renaultok nekem jobban adják... :D
2015. ápr. 12. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!