Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki taposott...

Van itt olyan, aki taposott már bele Mazda típusú autóba 1 millió km-t?

Figyelt kérdés
Leginkább az első generációs, dízeles Mazda 6-osba. Olvastam és láttam is már több, 1.9Tdi motorral felszerelt kocsit ennyi km-rel, de Mazdáknál még nem hallottam ilyesmit. Többen mondták már, hogy megbízható márka, de akkor miért nem hallottam még sehol, hogy valaki rájárt volna ennyit?

#dízel #Mazda 6 #1 millió km
2015. ápr. 8. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a TDI-kről is max legendát hallottál, mert még ember nem látott Magyarországon 300 000-nél többet mutató órájú TDI-t. :D


A Mazda6 nem olyan elterjedt, mint a VW dízelek, ezért kisebb az esélye, hogy találsz olyat, ami ennyit ment. Főleg itt.

2015. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Apámnak volt egy Mazda 323-asa, úgy nyolc éve már, hogy kénytelen volt a roncstelepre vinni. 1987-es évjáratú volt, 1.7-es sima dízel motorral. Nem volt egy erő bajnok, de úgy 1 065 000 km-ert járt bele.


Ami a TDI-ket illeti, megtaláltam a Totalcar egyik cikkét:


[link]


Ezen kívül, beszéltem az egyik ismerősömmel, kinek az egyik rokona taxi sofőrként dolgozik. Említette, hogy járt már rá egy Passat-ra közel 1 milliót.

2015. ápr. 12. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok olyan autó van, amibe rettenetesen sok szalad bele. A Taxiknál nem ritka az évi 100-150 000km sem Nyugat Európában.


Arra próbáltam utalni, hogy mire ezek a kocsik piacra kerülnek az órájuk csak a valós futás harmadát fogja mutatni.

2015. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!