Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecserélném 2 autómat egy...

Lecserélném 2 autómat egy főleg városi futkározósra, kb 3 millió a keret, ennyiért érdemes benzines Toyota Aurist, Honda Civicet venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2010-es Fabia 1.2 cr tdi és egy bmw e46 320d van, de munkahelyváltás miatt elég egy autó, főleg városba. A két autóért kb 3 milliót kapnék, ennyiért keresek szívó benzines megbízhatót, klímás, nem sedan/kombi, pótkerekes, 400 liter körüli csomagtérrel.

A kiszemelt egy Toyota Auris 1.4 benzin, illetve egy űr-Civic, kérdés hogy ennyiért lehet-e normálisat kapni.

Esetleg egyéb lehetőségek? (Astra, Octavia, Focus kiesik családi tapasztalatok alapján, esetleg Golf, i30, Ceed, A3?)



2014. nov. 30. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre kiválóan alkalmas a hasznaltauto.hu Bizonyára ismered.
2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A japán Honda civic-et ajánlom félreértés ne essék nem csak japán autó létezik hisz toyota is vérbeli japán....tökéletes az is de én szerintem a Honda civic jobb választás mint kinézet mint talán megbízhatóság alapján!És igen szerintem érdemes! Honda megbízható jó kis autó tapasztalatból mondom!
2014. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Kis alkuval kpra 3,4ér hozható szerintem, ha belefér,én ezt venném, vagy a teljesen új lancer most 4M forintért kapható, eztis érdemes lenne megnézni.

2014. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mitsubishit nem néztem, mivel ez benyal 10 litert városban...
2014. dec. 16. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Városi fogyasztás: 7,6 l/100km

Országúti fogyasztás: 4,7 l/100km

Vegyes fogyasztás: 5,8 l/100km


Katalógus adat, szóval 99%ban eltér a valóságtól de ez igaz az általad felsorolt autókra is.

Amúgy nagyon jó kocsi az eleje is nagyon el van találva de a hátúja egy 10en éves cordobáé...


Auris, civic... mindegy mert nagyon megbízható gépek.

Innentől kezdve már csak ízlés kérdés. A civic egyedibb, mutatósabb, én azt venném.

2014. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy Honda Jazzt vennék városi rohangátornak. Úgy alakítod a hátsó üléseket, ahogy tetszik, annyi helyed lesz, hogy csak na!
2014. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Astra, Octavia, Focus kiesik? pedig pont ezek az európai igás lovak. Tartsd meg a BMW-t.
2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jazz kicsi ha 4-en akarunk menni nyaralni.

Tudom hogy az Astra-Octavia-Focus lenne jó, de mint mondtam elég negatív tapasztalataim voltak velük, és ez elveszi az ember kedvét.

2014. dec. 16. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
El nem tudom képzelni a negatív tapasztalatot a Focusról, illetve az Astráról. Mindkettőt használtam, 5 éves koruktól 13, ill. 16 éves korukig. A kopó alkatrészeken kívül semmi bajom nem volt velük. A 2004 utáni Focusokról egyébként is nagyon jókat lehet olvasni.
2014. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!