Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yarissal vagy Aygoval,1...

Vorarlberna kérdése:

Toyota Yarissal vagy Aygoval,1. 0 motor kivitelben beválallnátok 1000km megtételét?

Figyelt kérdés
Nem taposni kell, csak szépen, kényelmesen kiérni, alkalom adtán pihenni, embernek,autónak. Szóval a kérdésem inkább az, hogy fizikailag kibírná egy ilyen kis köbcentisautó. Volt már tapasztalata valakinek?

2015. ápr. 9. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1.0-es swiftem megjárta Svájcot oda-vissza,gond nélkül.

Most van benne 235 000 km,és nem eszi az olajat egyáltalán.

2015. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hegyekben felfele nem volt meredek?
2015. ápr. 9. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán


Nem meredek, ha visszakapcsolsz főleg. Ha rendben van az autó semmi baja nem lesz, csak ne pörgesd agyon.

2015. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha én a kisPolákot átvezettem Románián, a Kárpátokon, Bulgárián hogy elérjünk vele Istanbulba és onnan még átröffenjünk Antalyaba, pedig 4-en ültünk benne, tetőbox is volt a Polskin meg a csomagtartó is meg volt tömve, majd onnan vissza is jött hiba nélkül. Akkor szerintem egy mai modern autóval minden gond nélkül megjárod.


Amúgy a kisPolák 650 köbcenti és 24 lóerő.

2015. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az kihagytam hogy 4500 km körül volt az út oda vissza ha jól emlékszem.
2015. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!