Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg a két Mk1.5-ös...

Melyik éri meg a két Mk1.5-ös Focus közül?

Figyelt kérdés

[link]


Ennél belülről nincs kép sajnos, de kívülről nagyon szép állapotúnak tűnik. A felszereltsége nem rossz, de nem is nagyszám. Illetve nincs km állás sem, ami valszeg azt jelenti, hogy sok van benne (persze ettől még lehet jó, meg úgyis mindent vissza tudnak tekerni).


A fedélzeti computer meg a fűthető szélvédő amit nagyon értékelek ha van, és ebbe az előbbi van elvileg:


[link]


Viszont ennél a 75 lóerő, ami egy kis hátulütő, bár nem vagyok sokkal többhöz szokva, meg amúgy sem pályán mennék vele sűrűn. Olcsóbb is (főleg az alufelnivel meg téligumival együtt), és az is jó, hogy ez biztosan magánszemélytől lenne. Viszont arra nem tudok rájönni, hogy mi lehet az a kör alakú sérülés az első rendszám mellett, meg az a kopás körülötte. Ha csak a sárvédő, akkor nem gáz



2015. ápr. 11. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Nem megy jobban az 1.6-os se, csak egy literrel többet eszik.
2015. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az a lyuk az mi lehet? :D Nem zavar annyira, csak ha nem olyan nagy dolog, akkor jó lenne eltüntetni
2015. ápr. 11. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első, sokkal jobban felszerelt, és 25 lóerővel több. fogyasztásban pedig vásrosban +1 liter országúton ugyanaz.

5 éve hajtok egy 1,6 ost és nem bántam meg. városban 8 litertől indul a fogyi, országúton 6-6,5 liter. De volt már 5,3 as átlagfogyim, de az 80 as tempónál :)

Km óra állás pedig ezekben egyszerüen tekerhető.

Ne tévesszem meg a jó állapotú beltér sem, nagyon jól bírják a strapát, nem kopik huzat nélkül sem az ülés.és a beltéri műanyagok sem.

Az 1.4 elég harmatos, főleg klímával.

2015. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a másodikban nincs fedcomp a képek szerint. ott kellene lennie a kormány felett jobbra, de ott csak egy tároló van, a tükörállítás is manuális...
2015. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mindketten homlokegyenest ellentmondotok egymásnak a teljesítményt illetően. :D De én se hinném, hogy a 75 meg a 101 LE az ugyanannyi lenne, volt 70 lovas dízelünk régen, és már a 90 lovas is nagy ugrás az után.
2015. ápr. 11. 22:23
 6/9 A kérdező kommentje:
A fedkomp amúgy nekem is feltűnt. :S De hogy lehet olyan iq fighter, hogy beleírja, közbe meg nincs benne? Kapásból alku tárgya lenne ekkora kamuzás a helyszínen, vagy jönnék is el, ha ott derülnek ki ilyenek
2015. ápr. 11. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a sérülés vagy ő bent bele vonóhorgos autó hátuljába, vagy az tolatott belé. Az okoz ilyen sérülést. De amúgy szépnek tűnik. A másikat hanyagolnám már a kereskedő végett is.


De szerintem nézz még mást is, 75 lóerő az elég kevés, bár ez 3 ajtós, de nem lesz élvezet vezetni az biztos. Vezettem mostanában 2-szer is 2 különböző ilyen kis motorral szerelt kisautót és hát negatívum, hogy nagyon kell pörgetni, hogy menjen, aztán emiatt sokat fogyaszt.

2015. ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni, de azt tudom, hogy az 1.4-es nagyon gyenge ebbe az autóba.
2015. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 évig volt ilyen 1.4-esem. Vezettem 1.6-t is ugyanebből, nagyon kellett koncentrálnom hogy észrevegyem a különbséget. Ha pedig nagyrészt városban használod, és nem vagy pirostól pirosig füstölőgumis, akkor nem hulla mindegy?
2015. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!