Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket éri megvenni? Vw...

Melyiket éri megvenni? Vw jetta vagy passat?

Figyelt kérdés

Jetta 1.6 benzin vagy 1.9 disel

Passat 1.6 benzin , 1.9 tdi vagy 2.0 tdi

2006-2009 közöttiek max 2 millió ft-ig


2015. ápr. 11. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont foswágent akarsz venni?!
2015. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van a nagyobb térre, akkor Passat. Ha nincs akkor Jetta.
2015. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kevesebb a pénze Jetta-t vesz, ha több, akkor Passat-ot. Nem ugyanaz a kategória a két autó. Azt vedd, amelyikből jobb állapotút találsz, de természetesen a Passat jobb. Szebb is, jobb is.
2015. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1.6 Jetta! Dízelekben már rengeteg kilométer van ilyen idős korukra.
2015. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Beviz Elek ***** válasza:

Nincsenek gyerekeim, az autótval csak közlekedek, nem pedig árut szállítok, így Jetta. Na meg az nekem jobban tetszik...


Németből mindenképp 1.9 dízel, legjobb motor. A családban 3 volt 300ezer fölött, költeni nem kellett rájuk, a szerelők szerint még hosszú jövő állt előttük.

Egy barátom 1.9 pdtdi Passatja 600nál esett szét...

2015. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam ,passatra ami Bosch PD elemmel ellátott ,nem siemens ,mert külföldre járnék vele ,és nem kevés km-t mennék vele.Jetta is 1.9-2.0 PDTDI lenne első sorba

Passat kicsit jobb minőségű belül,de tisztába vagyok sok a km bennük. :(

2015. ápr. 12. 09:32
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Nekem 2 ismerősöm volt 1.9, 2.0 PD-vel. Mindegyiknek befosott, az egyik ráadásul külföldi nyaralás során. 6-800 ezret kellett a kocsikra költeni + trailer persze. Az egyik japán benzin vonalra nyergelt át, a másik egyébként szerette a Passatot és vett egy 1.6-ost. Azt mondta azóta nyugodtan alszik. :) A rettegés, hogy mikor áll meg nekem se érne meg -1-2 litert, pláne ha kifizetem majd a szervizben.
2015. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Passat vagy Jetta, ez a te döntésed.

De motorhoz annyit tudok fűzni, hogy haveromnak van egy 1.6 FSI Jettája, és nagyon jól megy, 6-6,5 literrel jár úgy hogy nem is vigyáz a fogyasztásra. Szóval ha nem autópályán töltöd az életed, akkor egy 1.6-os Jetta nagyon jó választás.

Passatba dizel kell, az 1.9-es nagyon megbizható, de nem túl erős, 105 lovas. Ha nem vagy száguldozo, akkor bőven elég.

2.0-ból ahogy irtad, Bosch injektorost kell venni és nem lesz gond. De ebből 2 millióért nem biztos hogy kapsz megvigyázott autót.

Ha én kellene válasszak, akkor Passatot vennék, mert szeretem a nagy autókat, sokat utazok, és elég haladósan. De ez ne befolyásoljon, a Jetta is szuper autó, ha megelégszel egy Jettával, én azt ajánlom.

2015. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
weltautonálmennyire megbizhatók az általuk forgalmazott kocsik?
2015. ápr. 12. 17:51
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezt a járgányt néztem ki

[link]

2015. ápr. 13. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!