Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift jobb oldal kopog...

Suzuki swift jobb oldal kopog mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha kátyúba hajtók jobb elölről kopog valami ,alámásztam és rángattam rajta egyet :) a stabirúd és a nyomtávrúd nem kopogott de a féltengely igen .Elképzelhető ,hogy a féltengely kopogjon. Ja és a szilentek nincsenek szétszakadva.Szerintetek kopoghat így a féltengely?

Köszönöm a válaszokat


2015. ápr. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet féltengely, ha folyamatosan kopog.


Ha csak néha, akkor lehet, hogy toronycsapágy.

2015. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szerelő ismerős is a toronycsapágyat mondta ...lehet így még egy darabig közlekedni?
2015. ápr. 12. 19:17
 3/5 Zebra3328 ***** válasza:
Nekem a Swift bal elején hallatszott kopogás a gödrökben, nem találtam szemre rossz alkatrészt a futóműben. Már majdnem lengéscsillapítót cseréltem, amikor kiderült, hogy az ajtó zsanérok kopognak, mert annyira kopottak a benne lévő perselyek.
2015. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD kösz , az a baj ,hogy attól félek ,hogy bemegyek a szervizbe és hülyére vesznek és lehúznak egy nagy adag pénzel.
2015. ápr. 13. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is toronycsapágy gondom van (meg még egy halom más).


szerelő aut mondta, hogy nyugodtan használjam, nem elsz egyhamar baja.


Persze én megvettem már mindent, csak rá várok.


Abban biztos lehetsz, hogy egy ismeretlen helyen lehúznak. Próbálj meg szerelőt keresni ismerősök által, tehát olyan kell aki megbízható. Ha találsz, akkor vidd el a kocsit, bújjon alá és nézze meg hl a gond.


Egy toronycsapágy amúgy nem annyira drága. Vedd meg te az alkatrészeket és azt vidd a szerelőnek (de előbb állítsa fel a diagnózist)


Itt vegyed, itt eléggé olcsó. Náluk ugyanazok az árak vannak mint a unix-nál meg bárdinál, csak épp a kereskedői kedvezménnyel csökkentve.


[link]

2015. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!