Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada samara miért engedi...

Wartew kérdése:

Lada samara miért engedi vissza a benzint? SOS!

Figyelt kérdés
Üdv. 1.3 as Lada Samara tulaja vagyok. Észervettem hogy visszaengedi a benzint, a benzincső ami a karburátorra csatlakozik tele van bubérokokkal. Fogtam magam és vettem egy zsír új Ac pumpát, mert tudomásom szerint ez felel érte. 1 napig kb rendben is volt aztán ma megint ugyanaz, levegős benzin, a benzin szűrő pedig üres, alig 10 perccel a leállítás után. Néha menet közben is dadog az autó, pici szivatóval pedig tökéletesen megy. Mire gondoljak,, mit nézzek meg vagy mit cseréljek ki szerintetek, kérem segítsetek sürgős, minden ötletet szívesen fogadok.

2015. ápr. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szövetbevonatos benzin szívócső a szövetbevonat alatt végig repedezett volt, ott szívta a levegőt a benzinhez.

Ngyobb fordulaton, közepes terhelésen még elment, de se alacsony fordulaton, se nagyobb terhelésen már kevés volt a benzin.

Legalább 1 évig szívtam vele...

2015. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen erre már én is gondoltam mert amikor cseréltem az ac-t láttam is hogy el van érve a vége a csöveknek, vágtam is le belőlük, de ugy tűnt a többi része még jó. viszont ha ez is okozhat problémát akkor holnsp veszek új benzincsöveket, ez már nem nagy összeg ennyit megér. remélrm csak ez a baj. köszönöm a választ megy a zöld kéz.
2015. ápr. 13. 17:48
 3/7 schocko ***** válasza:
Lyukas benzincső, illetve nincs rendesen meghúzva a bilincs...
2015. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
új benzincső új bilincsek kajakra meghúzva mégis ugyanaz a helyzet. nem tudom egyszerűen már ötletem sincs, új ac pumpa benne, minden új ezen a részen mégis visszaengedi a benzint alig hogy leállítom. ha van ötlet kérem írjatok.
2015. ápr. 15. 16:14
 5/7 schocko ***** válasza:
...pedig valahol levegőt kap...a tartálytól a pumpáig lehet bárhol, akár a benzinszűrő is ludas lehet...
2015. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az AC tetején ereszthet a harang alatti tömítés és a csavar alatti tömítésnél is...
2015. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos régi kérdés már de valakinek hátha segítek, ha ilyen gondja van. NE JAVÍTSD? SZARD LE! 19000 ft-omba és több hónapos szívásba került mire idáig jutottam. Az okosnak mondom hogy a teljes üzemanyag rendszer ki lett cserélve újra, minden cső, minden szűrő, ac minden, és most is visszaengedi. Semmit nem venni észre belőle pöccre indul, de ha leállítom és felnyitom a motorteret, visszaengedi üres az úszó. 3 szerelő szedte darabokra és nem jöttek rá. A diagnózis: Szamara betegség!
2015. szept. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!