Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán nektek...

Forgalmi vizsgán nektek segített bármilyen módon az oktató? Például kézjelzésekkel, biccentéssel, gázra, fékre lépéssel vagy bármilyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Vagy hallottatok már ilyesmiről? Létezik ilyen, vagy kizárt dolog?

Ha van ilyen, akkor lehet-e érdeke ebből az oktatónak?


Mindenféle vélemény érdekelne!



2015. ápr. 14. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam 1x a gázra lépett. 30as tábla után bal kéz felől volt egy útkereszteződés (ami elvileg feloldja a sebesség korlátozást?!), amit nem vettem észre és haladtam volna tovább 30al. ekkor avatkozott közbe.
2015. ápr. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, a bal oldali útkereszteződés is feloldja az adott táblát.

Értem, akkor látom nem ilyen előre megbeszélt segítség volt.

2015. ápr. 14. 02:04
 3/13 anonim válasza:
100%
Elég érdekesnek találom, ugyanis elvileg ha belenyúl és meglátja a vizsgabiztos, akkor bukta is lehet belőle, ez az oktatónak sem érdeke.
2015. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
ha az oktató bárhogy beavatkozik a vizsgába az azonnali bukás!
2015. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas segítség volt, hogy folyamatosan, megállás nélkül hátrafordulva beszélgetett a vizsgabiztossal.

Illetve 1-2x volt hozzáfűznivalója, pl amikor fénykürtöltem, de csak annyi, hogy megerősített abban, hogy jól tettem, amit tettem.

Továbbá amikor rossz parkolóhelyet választottam, hagyta, hogy beálljak oda és nem kellett másikat keresni.

Ezen felül a vizsgabiztos segített 1x, amikor lefulladtam.


Ha az oktató bmilyen módon ténylegesen beavatkozik a vizsga menetébe, azonnali bukás. Ráadásul ha ezt suttyomban teszi, akkor szerintem ő is megütheti a bokáját emiatt.

2015. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "belesegített", bár ne tette volna. Mentem volna át a sárgán (bőven át értem volna). Ez meg satut nyomott a lámpa alatt. Persze, nyilván a zebrán való hirtelen megállás nyilván jobb megoldás volt, mint a gyors átsliccenés... Meg is buktam ez miatt, 50.percben
2015. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a parkolásnál segített hogy ne tolassak neki a mögöttem lévő autónak mert elég szűk volt a hely. Nem vette észre a vizsgabiztos.

De igazából nem választok olyan parkolóhelyet ahova neccesen férek be de vizsgán megvolt hogy melyik utcában kell leparkolni és 2 autó közé kellett.

2015. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Az én oktatóm csöndesen súgott, hogy hagyjam abba a köhögést, mert felébred a horkolva alvó vizsgabiztos a hátsó ülésen.
2015. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Amíg nem megy a vezetés aktív segítség nélkül, addig jobb lenne, ha nem is sikerülne a vizsga.


Gondolj bele: még ha segít is, jó(?) eséllyel legközelebb nem fog már melletted ülni.

2015. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A múlt hónapban vizsgáztam,sikeresen.

Párhuzamos parkoláshoz kicsi parkolóhelyet választottam ki, láttam hogy nem igazán lesz jó de nem voltam biztos benne, elég volt a szemébe nézni és tudtam hogy nem lesz jó a hely így választottam egy másikat.

De semmilyen módon nem segíthet, ha azt észreveszi a vizsgabiztos akkor bukás.

2015. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!