Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetés gyakorlati oktató...

Autóvezetés gyakorlati oktató szeretnék lenni. Jó pálya?

Figyelt kérdés
Mennyire felkapott? Nőként mennyire más? Jól vezetek azzal nincsen baj, csak az előítéletek szempontjából kérdezem.

2015. ápr. 6. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem egyszerű. Volt egy női oktató, aki defektet kapott és egy másik oktatót hívott fel, hogy segítsen neki, ami végtelenül gáz, mert akkor mit is oktat?
2015. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a bajom, hogy a rengeteg béna miatt, meglátod hogy női oktató és ez jut eszedbe.
2015. ápr. 6. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ne magassarkúban vezess. Láttam egy női oktatót aki így csinálta. Fel nem fogtam, hogy ment neki.
2015. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem is próbáltam szóval én se tudok tapasztalatot mondani erről :D
2015. ápr. 6. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Kevesen, de vannak oktatónők, és akkor sem maradnának munka nélkül, ha többen lennének.

A lényeg persze a részletek mögött van: mennyire tud az oktató tanítani, hogy bánik a tanítványokkal, stb.

Sok nő szívesebben menne nő oktatóhoz, ha volna rá lehetősége, de a férfiak sem kivétel nélkül vallják, hogy egy nő nem tudhat vezetni, nem lehet jó oktató.

Férfi oktatóm volt, de a rutinpályán találkoztunk oktatóhölgyekkel, és a férfi kollégáik nem tettek rájuk lekezelő megjegyzéseket.

A kollektíva természetszerűleg máshol lehet jobb, vagy rosszabb - jó helyre kell menni :-)

Előítéletekkel nem érdemes foglalkozni, a titok annyi, hogy olyan helyet kell találni, ahol elfogadnak, tanulókban sem lesz hiány, ha jól is oktatsz... a kérdés az, hogy tudsz-e valóban jól oktatni.

Az egy dolog, hogy jól vezetsz, de el tudod-e magyarázni részletesen, mit hogyan csináljon a tanuló, és nem utolsó sorban van-e hozzájuk türelmed?

2015. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ :)

Türelemben jó vagyok és az elméletét is tudom, a képzés pedig arra van, hogy megmutassák, hogy mindezt hogyan add át a tanulóknak, szóval remélem azzal se lesz baj.

2015. ápr. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!