Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor mész az autószalonba a...

Amikor mész az autószalonba a BMW 530D autóért mert telefonált az eladó, ezt ugye soha nem lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés

Liftezik az ember gyomra, amikor bemegy és összeállítja az extrákkal az autót, majd megállapodnak egy időpontban hogy kb mikor szállítja a gyár.

Majd várakozás, és egyszer csak csörög a telefon.

Itt az autó, lehet jönni érte.

Más is gyomorgörccsel ment?



#jönazújautó
2015. ápr. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Én be se mennék érte. Dízel BMW? Az autógyártás megcsúfolása. Gondolom ráadásul fehér is... Siralmas.
2015. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Neked erre áll fel a faszod hogy ilyeneket kiírhatsz?
2015. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egy olyan érzésem, hogy te nem most készülsz átvenni az 530-as BMW-t. De igen, nekem akkor is ilyen érzésem volt, amikor a mostani A6-mat vettem meg, pedig 8 évesen vettem, és nem az első autóm.
2015. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

miert liftezne?


akkor sem liftezik ha veszek egy kilo kenyeret.

2015. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira liftezne mint amikor az első Suzuki Swiftemet megvettem.
2015. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

#6: :D

Pont ezt akartam írni. Bár a Swiftem már a 3. kocsi volt.

Az igazi élmény az volt, mikor friss jogsival beletettem a fenekem a 17 ezerért vett 17 éves trabiba. :D

Amikor a mostani 3.0 V6-ot elhoztam a kereskedésből, csak az volt bennem, hogy jaj, meg ne törjem, jaj, túl ne tapossam a gázt, jaj, mekkora dög, elférek-e a sávban, jaj, hol tudok ezzel az 5 méter hosszal parkolni? :D

2015. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!