Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap FORGALMI VIZSGA, tanácsok?

Holnap FORGALMI VIZSGA, tanácsok?

Figyelt kérdés
Izgulok, van hogy jól van hogy rosszabul vezetek, és igy vizsga előtt izgulok , légyszi adjatok tanácsokat hogy megnyugodjak, vagy bármi amiből erőt merithetek. ( 12:30kor vizsgázok Miskolcon)

2015. ápr. 14. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ne kezeld a vizsgát élet-halál kérdésnek.

Mi történhet? Anyagilag megterhelő a pótvizsga, az igaz, de legtöbbünk repetázott vezetésből:D.

2015. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak már jó volna elfelejteni a vezetés dolgot. :/ :(
2015. ápr. 14. 19:02
 3/11 anonim válasza:
100%
Ez egy vizsga, más semmi. Tudom, h +pénz, ha megbuksz, de ezen semmi nem múlik. Én is repetáztam, pedig az oktatóm szerint nagyon jól vezettem. Evvan. Mégis tudott mondani indokot, amiért nem feleltem meg. Meg olyan sértő megjegyzést, h csak lestem. Másodjára, kevésbé jól vezetve, más vizsgabiztosnál sikerült. Fel a fejjel! :)
2015. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Aludd ki magad, az a legfontosabb!! Szerencsed van, hogy nem hajnalban kell menned. Nem tudom, hogy fiu v lany vagy, dde mindenkepp mosolyogj sokat es legy laza. Ezt a vizsgabiztos is latni fogja, es te is elhiszed az elso 10perc utan. Kepzeld azt, hogy mar megvan a jogsid es egyedul vezetgetsz a varosban, mennyire jo erzes. Menni fog, ne aggodj! :) Parkolasnal ne rohanj, tegyel inkabb 2kort a parkoloban, de jo helyet valassz! Nekem sikerult vizsgan kivalasztanom a legkisebb helyet, ami elott egy rohadt nagy katyu volt. :D Ha kikerulsz vmit, tedd ki az indexet. Jobb kezes utcaknal feltunoen nezz be, meg parkolasnal is mindig forgolodj, nezz hatra, tukrokbe. Szinte mar szinhazi mozdulatokkal, akkor meggyozod a vizsgabiztost! Majd irj, hogy ment! :)
2015. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Jaj most latom, hogy ez tegnapi kerdes. Vagyis most fogsz vezetni. Drukkolunk! :)
2015. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett meg ! :( de majd legközelebb :)
2015. ápr. 15. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
A következő vizsga előtt sétálj fél órát, és igyál citromfű teát! Nekem sokat segített anno.
2015. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vidrush válasza:

Szia,


elöször is elötte már egy nappal foglald el magad valamivel ,ne gondolj a vizsgára.Ha folyamatosan ezen jár a fejed csak rá stresszelsz.Mindig arra gondolj ,hogy 10 okot kell edni arra,hogy meg bukj,de rajtad áll megadod neki vagy sem.Vagy egy nagyot kell adnod amihezz olyan szituba kell kerülnöd mint nekem tegnap:/(sárgán sose menny át...)Sokat számit a szükséges + erröl az oktatódat kérdezd lehet e, az is add egy fajta biztonságot ,de nem mindentől véd meg...Legvégén,amint beülsz a kocsiba csak te és az autó legyél,nincs VB csak Te és az oktató,mintha csak egy órát vennél tölle,viszont a holtpontnál a annál a pontnál mikor már ugy érzed hogy ez biztos meg van figyelj a legjobban mert ott hibázunk álltalában(Én a 40.percnél)Légy magabiztos,de ne annyira hogy ne figyelj :)

2015. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A következő vizsga (MÁJUS 20. 12:30kor lessz.) Addig még veszek 5-6órát. Miskolcon vezetek.


LÉGYSZI írjatok tanácsokat, és írjátok le hogy aki miskolcon vezetett annak milyen volt stb.


Előre is kösszi. :) :D

2015. máj. 11. 21:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Másodjára SIKERÜLT :( ;)
2015. máj. 20. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!