Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Skoda Felicia 1.3...

Stewi kérdése:

Adott egy Skoda Felicia 1.3 mpi 40kW Durván nagy a fogyasztása, normál körülmények között városban75%, lakott terület kívűl 25% (Tegnap tankoltam, számoltam 12,6l :O )?

Figyelt kérdés

Skoda Felicia 1.3 Mpi 40Kw forgalmi szerint, másfél éve használom kb., azóta amikor megvettem cserélve lett a termosztát mert rossz volt, aztán lambdaszonda 1., és a napokban vtam ismerősnél aki utána járt, hogy a termosztát jeladó VW volt benne és bezavarhatja, lett bele téve Skoda azóta nem sokat mentem várom a következő 100 km-t h tudjak ismét mérni.

Ritkán érzek olyan érzést mintha, gyorsításkor fogná vissza vmi az autót erőtlenűl húz, nem füstöl, Ja és nem utolsó sorban kézifék bowden cserés lesz mert ha beúhzom nem teljesen enged ki, tudom hogy ez is nagyban tudja befolyásolni, de nem használom és ki lett normálisan engedve.

Nagyon megköszönném a jó tanácsokat, mert iszonyat idegesít, ennyivel közel egy 740i is elcsorog



2015. ápr. 17. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!