Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes meghirdetni...

Mennyiért érdemes meghirdetni egy 1995-ös Daewoo Racer 1.5 autót?

Figyelt kérdés
Sedan, friss műszaki még 2 évre, vonóhorog, szinte új négy évszakos gumik, tiszta belső, most volt gyertya és légszűrő csere, s kipufogó felújítás. Kicsit zajos az autó indításkor, de menet közben nagyjából helyre áll a hang. Egyébként teszi a dolgát rendesen, s napi használatban van. Csak nem értek hozzá, s nem tudom mennyiért reális eladni.

2015. ápr. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy leírtad, hogy csak légszűrőt cseréltél, szerintem épész ember nem veszi meg. De 13 db-ot árulnak a használtautón, mire itt választ kapsz ott is összehasonlíthattad volna, hogy kb milyen állapotban vannak a tiédhez képest és belőheted az árat.


Egyébként így motorgyanúsan mondanék 100.000et rá alku nélkül

2015. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne baj a légszűrőcsere? Nálam minden olajcseréhez az is hozzátartozik.
2015. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy baj, mert nem az összes szűrőt cserélte. Ha nekem azt mondja valaki, hogy 12.000 kmnél cserélte az összes szűrőt, olajat, az ok. De ha azt mondja, hogy most cseréltem légszűrőt, akkor az első gondolatom az, hogy a szűrőket random módon cseréli össze vissza, akár még olyan is lehet, hogy nem tud bizonyos szűrők létezéséről sem. Tehát nem éppen a minőségi karbantartást kapja a kocsi.
2015. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha. Erre valóban nem gondoltam, de lehet valami az okfejtésedben.
2015. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!