Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


Őszintén szólva még lehet akár igaz is a km a kopások alapján de valahogy a túl szép hogy igaz legyen kategória.

Bár 13 éves autó és millió felett van az ára de akkor is.


2015. ápr. 19. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, mennyit futott? Én nem találom a hirdetésben. Amúgy a műszakija lejárt. Nem tudom, mi a túl szép benne.
2015. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

13 éves volt a kocsim mikor megvettem de fele ennyibe került. Igaz hogy nem klímás és nem is honda na de akkor is...

2015. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak drágább autómárkák és olcsók, ezt el kell fogadni. A Hondák még ilyen korban is 1 millió körül vannak, még olcsó is, de nézd meg a 20 éves VTI Civiceket, azok is a jobbak 700e-1millió körül járnak árban. De lehet venni 13 éves Renaultot, Focust, azok csak 600 ezerbe fájnak majd. De ha egy jó Honda kell, akkor az zsebbenyúlós.
2015. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!