Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőrök miért nem gyalog...

A rendőrök miért nem gyalog járöröznek?

Figyelt kérdés

Itt felénk is, meg mindenütt abból áll az éjszakai járőrözés, hogy csak végig mennek autóval lassan a főúton és ennyi. 1 sarokkal beljebb a kisutcában akár meg is ölhetnek valakit.


Szerintem olcsóbb lett volna strapabíró cipőket venni, mint új Audi-kat és Mercedes-eket.


Gyalogos rendőrt nagyon-nagyon ritkán látni. Autóval sokszor, de csak főbb útvonalakon. Pedig van elég rendőr, mert például Budapesten a Stadionok metróállomásnál lévő készenléti rendőrségtől tüntetésekre, meccsekre tartva egymás után jönnek ki a rendőrökkel tele lévő buszok.


Ha nincs semmi, akár kint is lehetnének addig járőrözni az utcán. Illetve nyáron láttam eddig kétszer biciklis rendőrpárost, szintén a Stadionok környékén. Szerintem több ilyen kéne, főleg vidéken és akkor megszűnénnek az áldatlan állapotok, főleg ha például még vennének fel sok rendőrt az új Audik, Mercedes-ek, Skodák helyett.



2015. ápr. 20. 09:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Eredetileg politika, rendőr témakörbe akartam tenni!
2015. ápr. 20. 09:22
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Feltöri a lábukat a bakancs. Egyébként régebben voltak talpas rendőrök, nagyobb volt a rendőri jelenlét. Ma kimerül a bűnüldözés a traffipaxozásban. Régen ráfütyült a közeg arra, aki nem a zebrán ment át az úton.
2015. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
Pont tegnap láttam gyalogos rendőröket, de szokott lenni kerékpáros és robogós is néha.
2015. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A traffipaxot a magyar rendőrállomány kb 1 %-a végzi, elég szánalmasnak tartom, hogy mindenki ezt írja.

Elég sok helyen van gyalogos rendőr, de ahogy előttem már írták a létszámhiány miatt van. Amennyi rendőr van inkább gépkocsiba teszik, hogyha küldés van vagy valami sürgős cím akkor ne gyalog kelljen menni. Nembeszélve a rengeteg formanyomtatványról meg gumikesztyű tappancs szájmaszk stb stb stb amit egyszerűbb kocsival kivinni.

2015. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!