Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hobbi, látványosabb...

Milyen hobbi, látványosabb "menőbb" autót érdemes venni, amivel ki lehet tűnni a tömegből?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, van egy suzuki swift a családnan, nagyon megbízható, teszi a dolgát, fürge autó. De itt most másról van szó. Sajnos az életvitelem viszonylag elszigetelt az átlagtól, ezért ismerkedésre szeretném használni. Egyszerűen kellene egy olyan autó, amibe max havi 2-300 kilómétert teszek bele kb, viszont legalább legyen esélyem vele felcsípni valami jó kis csajt. Eddig a régi mercedeseket nézegettem, ti mit ajánlanátok, ami lehetőleg nem esik szét fél év után?
2015. ápr. 21. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyban függ attól, hogy mennyi pénzed van a vételre, és mennyi a fenntartásra. Egyébként ez így elég szánalmas.
2015. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ár?????????????????????


A "Halálos iramban" feeling: [link]


Amerikai klasszikus: [link]



Ez a nyerő: [link]

2015. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A dolog eleve ott sántít, hogy a csajok 90%-át nem érdeklik milyen kocsid van, nem is az alapján itélnek meg. Tapasztalatból tudom.

Különleges autót akkor vegyél, ha magadat akarod elkápráztatni a tudattal, h neked milyen kocsid van. Ilyenre főleg a 80-as évek beli japán autók a jók, mert azok stílusa európai szemmel még elég amerikaias. Én is ilyen autókkal kezdtem. Ha találsz jó állapotút, akkor nyert ügyed van, mert azok még 30 éves koruk ellenére is nagyon megbízhatók, fiatalosak, vagányak és vonzzák a tekintetet ha szép állapotú.

2015. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
nem is tudom van-e attól szánalmasabb,mikor valaki egy autóval akar csajozni/menőzni...had gondolokodjam..............sajnos arra a megállapításra jutottam hogy NINCS!!!!!!
2015. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon gáz! :D
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lányokat nem érdekli a külső, őket a belső érdekli. Van-e bőrülés, klíma stb.
2015. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Nagy büdös lónemiszervet nem érdekli a csajokat a kocsi meg az egyéb smukkok, legföljebb álszentek és nem vallják be, aki meg azt mondja hogy szánalmas annak valószínűleg nem adatott meg hogy egy autóval fölszedjen egy csajt. Szerintem legyen minél nagyobb, meg csillogosabb aztán kész
2015. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Autóval ismerkedni? Hogy? Odaparkolsz a lánykollégium elé és kiteszel egy tábát, hogy gyertek csajok? :)

Ha ki akarod röhögtetni magadat, akkor csináld.

Vegyél egy Hyundai Coupe-t, viszonylag ritka és elég sportautós kinézete van:

[link]

2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt egy eladó tűzpiros Hyundai Coupe:

[link]

Leszeded róla a Hyundai logókat és a helyükre Ferrari emblémát ragasztasz (jó a levonós is), és egy jó koppány végdobot rakatsz rá, hogy szóljon. A csajoknak beadod, hogy ez egy Ferrari. Úgyis ritka ez a Coupe, nem ismerik.

A végén már csak azt kell kitalálnod, hogy hová viszed a csajt, mert az a fajta nő, amelyik az autóra bukik, az elvárja, hogy saját lakásod, vagy házad is legyen ám (garzonlakás, vagy egy apró kis ház nem lesz elég neki). Csak szólok, hogy erre is készülj fel.

2015. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!