Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes driftkocs...

Granitis kérdése:

Milyen autót érdemes driftkocsivá alakítani?

Figyelt kérdés
Nos mag szeretném tudni melyik kocsi a legjobb erre maximum 20 millióig

2014. szept. 14. 14:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pályán használnám ne aggódjatok mellesleg!
2014. szept. 14. 14:42
 2/14 anonim válasza:

Ladára is rá lehet költeni 20 milliót, mire egy jó driftautó lesz belőle.


Attól függ mi a szándékod.

Komolyabb versenyzésre:

Vegyél egy erős, hátsókerekes autót, kb 15 millióért, a maradékból bukócső, ülés, driftre való futómű, felni gumi.

Amatőr versenyre:

Olcsóbb autó, hátsókerekes, kb 3-5 millióért, átalakítás 1-2 millió, a maradék nevezési díjjakra, autó karbantartására, gumikra, stb... egy darabig elleszel 20 millióból.

Bohóckodni:

Lada 2107, átalakítás pár százezer, a többiből 2-3 donorautót, alkatrészeket, 20 millióból évekig gond nélkül elleszel.


Driftben nem az autó a lényeg, hanem a technika. Láttam 110 lóerős rally Ladát driftversenyt nyerni, ahol BMW-ket és több 10 milliós, 300 lóerős gépeket utasított maga mögé.

2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bármilyen manuális váltóval szerelt erős szívó benzinmotoros hátsókerekes autó, pl e46 vagy e92 m3, camaro, mustang, stb...
2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy én szerintem a középkategóriába sorolnám magam... Egy civicen atnultam meg az egészet de ez a kocsi ma reggel meghalt és 4-6 millió lenne a javítás de hát lássuk be... akármennyire is szeretem azt a civicet nem éri már meg megcsinálni... Én szeméy szerint egy BMW 320i (2013) ra gondoltam mert a maga 10 milliójával jó és még rá is leeht dobni egy keveset hogy csússzon is
2014. szept. 14. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Bmw-k, Nissan 350z,370z,200sx,skyline Toyota supra,ae86 Mazda rx7,rx8 stb stb
2014. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kell venni egy használt f32-t, mindegy milyen motorral, 9-10 millióért megkapod, aztán építtetni bele egy M5 v10 motort...És arra tenni egy kompresszort. M5 motor 3 millió forint kompresszor+2 millió.

És lesz egy 800 lóerős szörnyeteged, és a hangja is jó lesz.

20 ból kijönne az egész.

2014. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem meghalni szeretnék... 800 lóerő öngyilkosság a 180-as civic után... nincs valami kicsit gyengébb ötleted valamint futómű és társai is kéne nem elég a teljesítmény... és akkor még nem is beszéltem a bukókeretről és az egyéb biztonsági felszerelésekről
2014. szept. 14. 15:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Huh Találtam a neten egy 2010-es RS focust... szerintetek az milyen lenne?
2014. szept. 14. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Első kerekes a focus RS...


A 110 Lovas Lada is vicc, már a máriapócsi íven sem megy végig kuplungrugdosás nélkül...


Szerintem végy egy kópé E46-ot, a többit meg rá lehet költeni az autóra :D

2014. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, ha valaki Civicen tanult meg driftelni, akkor Focussal is fog neki menni :D


Ekkora kamu kérdés is rég volt már...

Mi baja a Civicnek, hogy 6 millió a javítás? Elsőkerekes autóval hogyan sikerült neked driftelni?


Ha ilyen körökben forognál, mint ahogy írod, akkor lenne egy kis rálátásod szerintem hogy milyen autóból érdemes.

Vegyél csak nyugodtan tucat BMW-t azért nem járok már driftre, mert az minden rendezvény átment BMW találkozóvá.

2014. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!