Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hobbi, látványosabb...

Milyen hobbi, látványosabb "menőbb" autót érdemes venni, amivel ki lehet tűnni a tömegből?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, van egy suzuki swift a családnan, nagyon megbízható, teszi a dolgát, fürge autó. De itt most másról van szó. Sajnos az életvitelem viszonylag elszigetelt az átlagtól, ezért ismerkedésre szeretném használni. Egyszerűen kellene egy olyan autó, amibe max havi 2-300 kilómétert teszek bele kb, viszont legalább legyen esélyem vele felcsípni valami jó kis csajt. Eddig a régi mercedeseket nézegettem, ti mit ajánlanátok, ami lehetőleg nem esik szét fél év után?
2015. ápr. 21. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Jaj öreg,hagyd már ezt a retkes Hyundai Coupe-t!Nem unod még,hogy mindegy mit kérdeznek neked oda kell írni,hogy a Hyundai Coupe a sztár/legjobb/legsportosabb
2015. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
most nem akarok senkit védeni, de láttál már hyundai coupét ? egy teljesen jó autó. Engem sokkal jobban idegesít hogy itt mindenki suzuki stiftet nyomja ezerrel, ami tényleg egy szar.
2015. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
55%-oddal nagyon hiteles vagy. Te meg hagyd már, hogy ebszólogatsz. Én is beszóltam a múltkor és löktél egy összeszerencsétlenkedett szánalmas privátot. Látszik a színvonal, honnan írsz.
2015. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, a csajoknál is van egy jelentős réteg, akiknél számít az autó. De ha te már olyan régi merciket néztél, amik nem esnek szét fél év után, akkor gyanítom 15-20-30 millás "villantós" verdát akarsz venni, akkor meg hagyd a 'csába.


Vesszel egy szutykos régi Mercit, mindneki le fogja vágni, hogy csóró műmájer vagy és legfeljebb valami rossz r1bancot szedsz fel vele. Akkor inkább már az xhamster.. :D

2015. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mercedes c200-ról mit gondoltok?
2015. ápr. 22. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!