Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf IV 1.8 Turbo...

Volkswagen Golf IV 1.8 Turbo GTI autóról vélemény? Csak mert 1.6 sr-t szerettem volna vásárolni, de rájöttem hogy az 1.8 T szinte ugyanannyit fogyaszt és erősebb. (egyébként felfoghatatlan számomra hogy hasonlóan esznek)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól nézd meg mit veszel. Azért vették ilyen motorral, mert nehéz a jobb láb..
2015. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az 1.6 egy őskövület motor,olyan régi,ami tényleg sokat is eszik!ezt a fogyasztást tényleg hozza az 1.8T is,de csak papíron!!!csodák nincsenek!!!
2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. ápr. 23. 21:50
 4/7 A kérdező kommentje:
1. kommentelő
2015. ápr. 23. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy érti, hogy a Golf GTI igazi "hülyegyerek" autó, amit olyanok vettek, akik meg szerették volna toldani a pötsüket de rendes vasra nem volt pénzük.


Aztán természetesen kitaposták belőle a szuszt (ha az első tulaj nem is, de a 2-3-4eske szinte biztos).


1.6-ból könnyebben találnál nem agyonhajtottat.

2015. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1.8T motorral megy mint az urdung, egyérteműen azt kell venni.
2015. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, annyit eszik ha vigyázol rá és nem hajtod. De ugye 150 lóerőnél nehéz megállni, hogy ne lépj oda neki.

Nagyon meg kell nézni milyet veszel. Ez egy középkategóriás autó erősebb verziója. Ergó könnyen elérhető olyanoknak akik nem vigyáznak rá, szétütik stb Ha jót fogsz ki akkor szeretni fogod. Én is gondolkozom rajta, hogy a TDI-t lecserélem 1.8T-re:D

2015. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!