Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » önindítóm elromlott hogy...

önindítóm elromlott hogy tudnám beindítani az autót?

Figyelt kérdés
ahol áll sürgősen el kéne hozni de nem tudtuk sehogy beindítani húztuk vontuk a kocsit de hiába megse nyikkant a motor amikor betoltuk audi a3 van szó mit lehet ilyenkor tenni ???
2015. ápr. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott más baj is van, nem csak az önindító. El kell vontatni onnan.
2015. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem automata váltós az autó ugye?
2015. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy próbálkoztatok, hogy gyújtást ráadtad, be 2-esbe, kuplungot kinyomtad, aztán amikor lendületben volt az autó, be 2-esbe, kuplung vissza, autó röffen jó esetben, kuplung azonnal kinyom, gáz?
2015. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Manualis valtos odaig el se jutottam toltuk de nagyon nehez tolni 2es es engedtem a kuplungot de semmit nem csinalt vissza lassitott amikor felengedtem a kuplungot kicsit remegett a motor most lehet indult volna ?! Az nem tudom mennyit szamit hogy csuszik a kuplungja de kegyetlenul most vinnem szerelohoz de igy nem tudom ma megyunk oda hogy behuzza valaki ratoltunk az akksira utana megprobaljuk behuzni .. Semmi baja nem volt eddig neha neha csinalta az onindito azt hogy csak porgott de a motort nem inditotta de utana gyujtas le es ujra es beinditotta most csinalt olyat hogy inditotta es egyszercsak megint elkezdett porogni az onindito mintha "elengedte" volna a motort amit most eszrevettem mintha nem lenne besugva egy csatlakozo az oninditonal sajnos eddig nem figyeltem hogy az be van kotve vagy se kerestem is a helyet hogy vajon hova lehet ezt bedugni de egyszeruen nem talaltam rovid a kabel a vegen egy csatlakozoval azert nem is lattam semmi olyan helyet ahova azt csatlakoztatni kene valami otletetek nincs ?? Mit tudnek tenni ?? Majusba lesz csak 1 eves a jogsim addig nem vontathatnak ezert nem tudok most mit csinalni csak valahogy be kene inditani ..
2015. ápr. 25. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevés volt a lendület. De jó úton haladtok.

Kérj meg egy ismerőst hogy húzza be a kocsit, vagy pár havert, hogy azért legyen lendület, esetleg keressetek valami lejtős szakaszt.

Vagy valami nálad rutinosabb sofőr üljön bent, aki esetleg csinált már ilyet.

2015. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ma oda mentünk másik autóval behúztuk és sikerült eddig valóban kevés volt a lendület kellett neki ilyen 40 min mert sajnos kuplung is mint ahogy írtam csúszik de legalább eljutottam vele a szerelőhöz :)
2015. ápr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!