Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenes forgalomban tartási...

Ideiglenes forgalomban tartási engedély, útvonal engedély? Azonnal megvan?

Figyelt kérdés

Van egy autó. Műszakilag rendben van, járóképes, csupán nincs rajta érvényes műszaki már 2014 július óta. Sem kötelező biztosítás és a forgalmija is lejárt.


Azonban most szükség lenne rá. Azt tudom, hogy okmányirodába kell menni igazolással, hogy van rajta kötelező biztosítás és akkor 3 napra megadják az engedélyt.


Lehet 3 napra kötelezőt kötni? Mennyibe kerül?


Mennyi ideig tart ezt elintézni? Reggel felkelek, elmegyek biztosítást kötni, aztán az okmányirodába és már délelőtt mehetek is az autóval, vagy hogyan van ez?



2015. ápr. 26. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez nem bunkóság.....de ha jól emlékszem te vergődsz itt,hogy mindent egy nap alatt akarsz elintézni.......
2015. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na és akkor mi van? Közöd? Miért zavar ez téged, hogy ki hány nap alatt akar elintézni valamit? Egyszerüen nem értelek...


De, hogy megnyugodj: Ez az autó konkrétan ebben a formában el lett hanyagolva mostanában. Nem műszakilag, meg esztétikailag, csupán így... Értsd semmi baja, csak nincsenek rajta rendezve ezek a dolgok. Ám most egyik héten lehet, hogy szükség lesz rá, konkrétan erre az autóra. Sajnos csak akkor tudom meg és akkor kéne nyomban el is intézni ezeket a dolgokat... 3 nap pont elég is, amire használni akarom.


Aztán rá egy két hónapra körülbelül már mindennapos használatra kéne és akkor rendezném ezeket a dolgokat...


Az életben vannak bizony dolgok, amik hirtelen jönnek és akkor, azonnal kell alkalmazkodni.


De ha nincs ilyesmire lehetőség, akkor nyilván kénytelen leszek előbb elintézni az egész herce-hurcát. Csak reméltem, hogy ez így is megoldható, jobban megérné nekem.

2015. ápr. 27. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!